Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet a laptop egér...

Hogyan lehet a laptop egér görgetőcsíkját újra működésre bírni? A laptopom (beépített) egerének oldalsó görgető csíkja nem működik, mióta egyszer egy játék telepítésekor önmagától elkezdett feltelepíteni egy PS/2-kompatibilis egeret.

Figyelt kérdés
A telepítést leállítottam, de amúgy sem tudta volna befejezni, mert telepítő lemezt kért. Ennek ellenére, most az egeret PS/2-kompatibilis egérként fedezi fel. Hogyan tudnám visszaállítani normál laptop egérre és elérni, hogy a görgetés működjön?
2010. dec. 4. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Jaj ezt egyszerű megcsinálni ,ebben a leírásban középtájt találsz róla .

[link]


ha valamit nem értesz ,írjál vissza

2010. dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez nem jött be sajnos.

Természetesen elsőként az egér beállításainál próbálkoztam már eddigis. Most a link alapján telepítettem a Device Setting-et is, de nem jelenik meg az egér tulajdonságainál, mert mint írtam nem tudtam a telepítést befejezni a PS/2-kompatibilis egér anno, így a beállításai is hiányosak. Olyan fül a beállításainál, hogy "Kerék" nincs is..

Szóval ott vagyok ahonnan elindultam..

2010. dec. 4. 17:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát azért erre nagyon hamar rámondtad ,hogy ez nem jött be .

Az eszközkezelőből legelőször eltávolítanám az összes egeret,mivelhogy ezek szerinted is hibásan lettek föltéve és ezután egyesével újratelepíteném őket. Ezután jónak kell lennie . (nehogy már egy egeret se tudjunk föltelepíteni alapon)

[link]

2010. dec. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Könnyen rámondtam, hogy a leírtak nem jöttek be, mert nem jöttek be.:)

Az a baj, hogy nincsen más egér, csak a hibásan feltelepített PS/2-kompatibilis egér, nincs kettő, sem az Egér tulajdonságainál, sem az Eszközkezelőnél, sem Hibajavításnál.

Tehát a laptop egerét egyszerűen nem érzékeli.

2010. dec. 5. 00:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Értelek,akkor valóban nincs mit tenni , ha nem lehet megjavítani az egér működését ,akkor ebbe bele kell már véglegesen törődnünk . Hát így jártunk, kifogott a kisegér rajtunk, a laptopodat lehetetlen megjavítani.

-szia-

2010. dec. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát köszi, nagy segítség volt..


Valaki tudna rendesen válaszolni? Örülnék, ha megérteném mi a gond.

2010. dec. 8. 07:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Eszközkezelőben az egérre jobbklikk tulajdonságok, és illesztőprogram eltáolítása. Megerősítést kér, aztán rámondod az áment. Nagy valószínűséggel synaptics pointing devide van a gépedben (80%-ban ezt használják) a laptophoz kapott cd-ről telepítsd fel a drivert újra. Utána restart. Ha nincs meg a cd akkor a gyártó oldalán a support menüpontban
2010. dec. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
devide=device
2010. dec. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, de ugyanúgy jártam mint eddig:

[link]

Továbbra sem görgeti.

2010. dec. 8. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!