Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről árulkodik a fotóm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről árulkodik a fotóm?

Figyelt kérdés

[link]



Nagyon nehéz mostanában párt találnom. Régebben ezzel nem volt gondom, de az utóbbi 3 évben sajnos... :( Nem tudom, de mostanában a legtöbb pasi csak kihasználna és szexre menne velem kapcsolatban, ha meglátnak. Nagy melleim vannak oké, de amúgy most arcra nem vagyok egy kifejezetten idiótának, butának és egyéjszakás lánynak tűnő valaki. Miért van az, hogy mostanában, kivétel nélkül mindenki, akivel találkozom, már első randin meg...na, holott mindenkinek szólok, hogy nem ez nem lehet pálya. Nem értem, egyszerűen, mi a hiba velem? :( 33 éves vagyok és már nagyon elszomorodtam, hogy ez van. Mit kellene magammal csinálnom, hogy egyszerűen ne ez legyen? Vagy a férfiak jószerivel ilyenek? :(



2016. júl. 27. 10:42
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
59%

1. A férfiak jószerivel ilyenek.

Az utóbbi években főleg divat lett, hogy társkeresőn keresnek szexpartnert, és nagyon kevés az, aki tényleg kapcsolatot akar.

2. Sok pasi rettentő magasra tette a lécet, és társnak (is) elsősorban egy kifent, kikent, full extrás cicababát szeretnének, te pedig egy átlagos, "naiv kislánynak" tűnsz, akit biztos könnyű bebolondítani, és megfektetni, de annyira nem vagy jó nő, hogy a haverok besírjanak az irigységtől.

Bocsi...


Ha valami nem megy, ne erőltesd. Ez érvényes a netes ismerkedésre is. Máshol kéne próbálkozni, pl. munkahelyen, boltban, buszon, ismerősi körben, stb.

Biztos van olyan ismerősöd, akinek van magányos pasi ismerőse, akit szívesen bemutatna neked... csak ez most már annyira nem divat.

2016. júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
Nem tetszene az én válaszom :/
2016. júl. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
45%
Így ismeretlenül nekem is csak szexre kellenél, vagy még arra se, mert nem vagyok az a legyet is a röptében típus. Valaminek meg kellene hogy fogjon benned, hogy rávegyem magam egy esetleg hetekig tartó udvarlási rituáléba, márpedig ilyen korban az emberek (legalábbis magamból kiindulva) már belefáradtak az ilyen játszadozásokba. Persze ettől még képes vagyok rá, de ahhoz nagyon szimpatikusnak kell éreznem az illetőt.
2016. júl. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
21%

Igen, kb. azt mondtam volna, mint 3-as, csak nem ennyire polkorrekten.

Jelzem, hogy átlag férfi vagyok, de te nem vagy olyan kaliber, nem vagy elég erős játékos ahhoz, hogy 30 felett akár csak megközelítőleg úgy érezzem, hogy megéri beléd invesztálni.

Kicsit csinosíts magadon, sminkelj és valami normális, nőies, vagány frizurát is csináltass.

Ha nem teszed, akkor egy futottak még csaj maradsz csak, akit az ember jobb híján felpróbál, de az se baj, ha nem.

2016. júl. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:

először megnéztem a képeket 20-25-nek saccoltalak volna...


arcra átlagos, testre elég jó tested van szerintem, VISZONT!!! a legnagyobb hiba a képen számomra, az a "mosolyod"...kéne csinálnod egy olyan képet ahol tényleg jó kedved van, őszinte mosolyod van...


am meg belsőre milyen vagy? mert külsőre nem látok akadályt, inkább belül lesz valami, vagy a kor...vagy csak rossz pasikkal ismerkedtél...


23F

2016. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
41%
Látom frissítetted a fotókat. Hát testre sajnos nem is vagy az esetem. Mert egyébként tök jó csaj lehetnél kissebb mellel (ami műtét nélkül esztétikusan nem is biztos hogy kivitelezhető), és 20 kg minusszal. De pl lehet hogy sokaknak meg ez az ideálja. Egyébként be kell látnod, hogy telkjesen ostobaság ez az egész. Most tényleg fotók alapján kell eldöntenünk, hogy miért nem tudsz tartós kapcsolatot kialakítani? Mert ott aztán tènyleg nem számît hogy milyen ember vagy, mi? :)
2016. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
Bocsi, talán egy kocsit bunkónak tűnhetek, ez nem ellened irányul, egyszerűen interneten névtelenül megmondom amit gondolok.
2016. júl. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
73%

A kepek arrol arulkodnak hogy buta, konnyen kaphato, ketsegbeesett vagy. (a kepkeszites modja miatt, nem miattad)


Mindket kep alul exponalt, kis felbontasu, elonytelen beallitasu, sajat magad altal keszitett.


Reszletesebb magyarazat: [link]


Kerj meg valakit akinek jo minosegu fenykepezoje van, es ert is hozza (akar egy profi fotost) hogy keszitsen rolad kepet. Termeszetes hatter elott megjobb.

2016. júl. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
36%

Semmit nem kell magaddal csinálnod,a legtöbb férfi csak szexet akar, főleg ha meglát 2 nagy cicit. Másra már nem is tudnak gondolni. Ez nem a te hibád.

Főleg ezen képek alapján nekem nem az jön le hogy buta liba lennél:) és hogy egy gyors szexre kapható vagy.

Szóval nem a kinézeted sugallja nekik hogy szabad az út.


Előbb néztem a képet mint olvastam, kb 25 nek gondoltalak, aztán látom hogy 33. Jóval fiatalabbnak nézel ki, olyan kislányos arcod van, ami nekem például tettszik. Helyes nő vagy, nem veled van a gon hanem az emberekkel.

F33

2016. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 Blade Bone ***** válasza:
5%
Túl nagyok a melleid, nekem ez nem tetszik, meg picit dundi is vagy, :) meg túl idős, bár ez szerintem se látszik, párat letagadhatnál.
2016. júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!