Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miből lehet észrevenni írott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet észrevenni írott szövegben, hogy valaki hazudik? Van v. milyen tipikus szó, szófordulat, akármilyen dolog, ami árulkodik ilyenről?

Figyelt kérdés
Nem szándékom, épp ellenkezőleg, ki szeretném szórni a füllentősöket.
2010. jan. 7. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

maximum abból ha elég béna hozzá hogy ellentmondásba keveredjen. irásban ráadásul még a válasz sebességéből se itélhetsz, lehet netprobléma is lefagyhat a gép, annyit agyal a kamumesén amennyit akar. leirni bármit lehet, nem látod közben a szemét, a reakciókat, még a smileykkal is lehet hazudni, és nem veszed észre. szal szerintem nincs... ezért mindig fenntartással kell kezelni msn t emailt stb

(persze ha már ismered személyesen akkor azér több lehetőség van kiszürni ilyeneket, de az meg akkor egyéni vonás, amit szintén nem tudsz általánositani)

2010. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismered, valamennyire is, és valami nem vall rá. Vagy nagyon felvág. Vagy olyanokat mond, amit a szemedbe nem merne megmondani természeténél fogva.:)
2010. jan. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Vanak rejtett utalások, pl.:

-Ma a ha verokkal zú ztunk a dok kok mellett

-anyuval voltam hazudok vásárolni, ezért jöttem csak késöbb

-szeretlek csuri

-szeretlek gizi.. oh, csak vicceltem ám reni. : ) na jó, nem szvatlak judit...

-szerintem hazudok ha azt mondom jól áll az a ruha rajtad

-nők soha nem tesznek fel hülye kérdéseket..

2010. jan. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Nos így netről nem mindig szúrom, ki azt, aki hazudik nekem. Nyilván, aki nagyot mondd vagy ha túl szép az, hogy igaz legyen, akkor valószínűleg hazudik. Van olyan, akinek még idő sem kell ahhoz, hogy hazugságot találjon ki. Ezért jobb személyesen ismerkedni én ezt tudom mondani. Ott is át tudják vágni az embert, de neten sokkal inkább.
2010. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, még írjatok, szívesen olvasom!


Részben netes társkeresésről szól a kérdésem, részben pedig egy ismerősömről, aki....hát az utóbbi időben olyan furcsán viselkedik velem, meg olyan ellentétes amit ír és ahogy viselkedik.


Írjatok még! Köszi!

2010. jan. 7. 20:42
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha túl nyálas. Szóval abból rögtön letűnik, hogy hazudik. Ami tapad, ragad, csorog az érzelmektől, vagy épp a költői megfogalmazásoktól, annak minimum a fele zagyvaság..
2010. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ha felesleges részleteket fűz hozzá. pl "a haverokkal voltam, bementünk egy kajáldába és megettem egy bigmac-et" ha valahogy érzed h huhh ez furán hangzik, vagy ha belegondolsz h te általában nem mondjuk el h mit eszünk, akkor vsz h csak próbálja elhitetni a részletekkel, amit mond
2010. jan. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Márkíí válasza:

Írásban (e-mail,msn,iwiw,myvip stb.) nagyon nehéz bármilyen "hangulatot" is közölni! Én ezért is veszek össze például a párommal nagyon sokszor MSN-en! Hisz fogalmam sincs,hogyha ír valamit nekem,azt bántóan írja,vagy kedvesen,esetleg nem is úgy gondolja amit ír,piszok nehéz,meg kell hogy mondjam...


itt egy példa: "Jaaj..Szegénykém,, :)


Nos ez lehet: Flegma,szívhez szóló,vagy bántó,vagy egyetértő is... Nem tudod kitalálni!:) Nagyon nehéz:D

2010. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Most hazudok. Tehát? Ez egy nagyon pihent paradoxon. Ha éppen azt hazudom, h hazudok, akkor...?
2010. jan. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem doga miatt kell, vagy hogy itt felismerjek v.kit, hanem azért, hogy kiderítsem, az az illető szórakozik-e velem egy bizonyos oldalon, akire gondolok. Még írhattok nyugodtan! Köszi!
2010. jan. 12. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!