Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy kapcsolat elején nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolat elején nem érzem a másik fél részéről hogy igazán szeretne, az már nem is változik?

Figyelt kérdés

Vagy idővel ahogy jobban megismerjük egymást, és egymás életének mindennapjaivá válunk, úgy mélyülnek majd az érzések is?


Nekem is szokatlan a helyzet, mivel rég nem volt kapcsolatom. De szeretném hogy működjön.


2016. júl. 31. 13:44
 1/3 RRR ***** válasza:

szerintem nem törvényszerű,hogy egyből fülig szerelmesek legyetek egymásba

persze ,hogy mélyülhet az idő előrehaladtával,,,de akár kiábrándulás is lehet.....ahogy megismeritek jobban egymást..

2016. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek az érzések fokozatosan mélyülnek. Nálam legalábbis úgy van...
2016. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem pl. kell egy kis idő, mire szerelmes leszek. Az elején is érzem már, hogy van esélye a szerelemnek, másképp nem is kezdek bele a kapcsolatba, de többnyire kell egy-két hónap, mire megerősödnek az érzelmeim és kötődni lezdek a másikhoz.
2016. júl. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!