Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátom nagyon jóban lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon jóban lett egy másik lánnyal, közeli barátok lettek. Viszont úgy látom picit túl van ez a dolog a barátságon, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hosszú ideje vagyunk kapcsolatban a barátommal (több mint 2 éve), és eddig nem igazán barátkozott lányokkal, ezért talán kicsit örültem is neki amikor először hallottam hogy jóban lettek (egyetemen ugyanarra a szakra járnak) hiszen nekem is vannak fiú ismerőseim, haverjaim. Sok ideig nem törődtem vele (nem vagyok féltékeny típus, nem zavart), viszont mostanság úgy látom hogy túl megy a dolog a barátság határain (nagyon sok időt tölt vele, többet mint velem; lemondja a randikat, mikor náluk vagyok is vele chatel, intim dolgokat is megbeszélnek egymással, és kiadja a bizalmas dolgainkat (az enyémeket is!), mindent vele beszél meg). A lánynak egyébként van kapcsolata de tett már rá utalásokat hogy ettől függetlenül elérhető.

Én megbízom a barátomban, viszont egy idő után próbáltam nyugodtan leülni a vele és megbeszélni a dolgokat, kifejtettem, hogy nem zavar, ha barátkoznak viszont rosszul esik néhány dolog. Teljesen jól kezelte, mondta hogy sajnálja. A mi kapcsolatunk egyébként már kicsit ellaposodott de számtalanszor próbáltam tenni valamit ellene - a részéről pedig nem érzem olyan erősen h törekedne hogy ez ne így legyen. Mikor beszéltünk, ő azt mondta, nem szeretné ha szakítanánk, mert szeret. Viszont ugyanúgy mennek a dolgok, nem történt változás.

Szerintetek itt van ennek a kapcsolatnak a vége? Mit kellene tennem?

20/L



2015. ápr. 20. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Idézhetek egy másik kérdésre írt válaszomból?

"A szerelem egy hormon, ami fél-két év alatt lebomlik. Helyesen is teszi, hisz aki volt már igazán szerelmes, az tudja, hogy közveszélyes állapot. Az ember nem tud figyelni sem a munkájára, sem a közlekedőkre, semmire! Ezért jobb is, ha nem marad örökre. Hogy mi marad utána, az változó. Ha igazán összeillő és összecsiszolódott párról beszélünk, legtöbbször, valami olyasfajta összartozás, amire a nyelvben nincs szó. A szerelemhez hasonló, de nem az, a szeretetnél pedig sokkalta több. Én szerelem 2-nek hívom. De sajnos, ez csak keveseknek adatik meg. A legtöbbször, csak űr marad a szerelem után, és az ember nem tud vele mit kezdeni."

Szerintem ez a nagy büdös helyzet itt is. Már csak megszokásból vagytok együtt.

2015. ápr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"A szerelem egy hormon, ami fél-két év alatt lebomlik. Helyesen is teszi, hisz aki volt már igazán szerelmes, az tudja, hogy közveszélyes állapot."

Nálam több éve tart igaz reménytelen szrelem, de belehalok, mert ő nem lesz az enyém, de tovább tartani is, mint 2 év.

2015. ápr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

*szerelem

*de tovább is tud tartani, mint két év.

2015. ápr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne keverd össze az epekedést a szerelemmel.
2015. ápr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!