Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert tunt el a baratok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tunt el a baratok minden magyarazat nelkul?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 26 éves lány vagyok. Volt egy pasi akivel randiztam osszesen 6szor. Minden nagyon szepen ment. Napi szinte szinte egesz napokat irkaltunk egymasnak. A legutolso randin atolelt de csok nem volt. Utana mintha elnyelte volna a fold. Nem jelentkezett. Irtam neki parszor. Valaszolt is de mar nem a regi erdeklodessel. Azt mondta szuksege van a maganyra azert nem irt. Azota eltelt egy het. Mi meg nem jartunk csak baratnak szamitottunk. Ezert is nem ertem hogy miert dobta el a baratsagunkat csak ugy? Rajott hogy nem akar tolem tobbet? Az is oke lenne mert nem tortent koztunk semmi. Baratkent folytathatnank. Nagyon emesztem magamat az egeszen. 26 eves lany
2016. aug. 5. 10:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasi hibakert, telegonrol irtam
2016. aug. 5. 10:06
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

milyen gyakran találkoztatok? ha ilyen heti 1x, akkor az kevés sajnos ahhoz, hogy bármi is kialakuljon...


ghostingolt egyébként :/ ennek általában az az oka, hogy van más nő a láthatáron...

2016. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne emészd magad! Sajnos vannak olyan férfiak akik először azt gondolják, h készek a párkapcsolatra, majd a küszöbön állva sarkon is fordulnak, mert megijednek a lekötöttségtől! Körülbelül ő is ilyen fajta lehet! Addig érdekes volt neki a dolog, amíg nem érezte, h te jobban érdeklődsz iránta... Ez nem a te hibád, ő volt olyan fajta amilyen! :) Viszont annyit írnék neki, h annyival tartozik szerintem, h leírja, h mi az ami miatt megváltozott a viselkedése és ezután békén is hagyod. Lehet csak egyszerű dolog és te is megnyugszol, h nem te hibáztál!
2016. aug. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is van mas no a lathataron, de idokozben rajottem arra, hogy csak barat szeretnek vele maradni.ugy mint reg..sok lany baratnoje van. 2. Igen megkerdeztem tole hogy mi tirtent, azt mondta hogy semmi csak neha szuksege van egy kis visszavonulasra, amikir nem akar senkivel sem beszelni, es en mindenben csak a rossxat keresem. Szerintem ez hazugsag, mert allandoan fent van whatsappon. Valalivel tehat beszelget...
2016. aug. 5. 10:28
 5/6 anonim ***** válasza:

FF és nö között nincsen barátság,egyik mindig többet akar....

Felejtsd el,majd jön más..

2016. aug. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kb ugyan ilyen történetem nekem is van a közelmúltból, csak itt en vagyok a fiú. Nálunk már testi kontakt is volt, majd pár randi után nem éreztem a lelkesedést a másik oldalról, és annak rendje-módja szerint el is tűnt a lány magyarázat nélkül. Viszont egy-két elszólása alapján összeraktam a képet, hogy van más a képben, aki talán izgalmasabb, nem tudom.

Ja, majdnem 30 évesről van szó, tehát egy kicsit többet vártam tőle...

2016. aug. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!