Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap a Kálvin térnél egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a Kálvin térnél egy kávézó asztalánál egy lány engem nézett és mosolgott. Lányok! El kellett volna kérnem a számát?

Figyelt kérdés
Elég csinos volt egyébként.
2016. aug. 9. 08:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, el kellett volna. Legközelebb majd ha ilyen helyzetben leszel ne szalaszd el a lehetőséget.
2016. aug. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nagyon sietek szinte mindig. Ilyenkor megbocsájtható ha mindössze pá szó kiséretében odanyújtom a telefonom hog írja bele?


Tudom, korábban kellene elindulnom otthonról. :)

2016. aug. 9. 08:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Plot twist: feláll az asztaltól, és elrohan a telefonnal.
2016. aug. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 lehet beszerzekbilyen célból egy butatelefont. :) egyébként két másik csajjal volt.
2016. aug. 9. 11:18
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Te szólítottál már le valaha csajt?


Még ha néz és mosolyog is rád, még nem biztos hogy akar is valamit!

De ha így kéred el a számát, tutira nem a sajátját adja meg, bunkókám!

2016. aug. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

Ha ha ha ha HAHA!


Lehetőségek


1."Szekszuáli szógátaóiparos" a csajszi és épp kuncsaftot keresett.

2.Undorodva nézett rád "ha ilyen fejem lenne, zsákban hordanám!" gondolta magában, de ránéztél így inkább vigyorgott egy bárgyút zavrában "remélem nem jön ide ez a szörny" - reménykedett.

3.Azt hitte szellemileg sérült vagy és jóindulatún mosolygott

4.Épp arra gondolt, hogy a náladnál erősebb, magasabb, kigyúrtabb, jóképűbb, gazdagabb barátja tegnap milyen jól kefélte meg

5.Épp most léptették elő

6.Olyan arcbetegsége van, amitől mindig vigyorog

7.Magában felejtette a vibrátorát

8.A mögötted ülő maachora mosolygott

9.Amíg te őt bámultad a barátja kizsebelt


stb.

2016. aug. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem megbocsátható ha par szó kíséretében beleírhatja a számát a telefonodba.
2016. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hétfőn volt hasonló szituációm annyi különbséggel, hogy én bicajjal voltam aztán épp tekertem át egy hídon mikor a másik oldalt messze kiszúrtam a csajt. Azon mosolyogtam hogy szedi a kis apró lábait (nem volt alacsony) de vicces volt. Egy vonalba értünk és átnézett és mosolygott ő is. Lefelé a hídról már anyáztam, hogy ennyire beszari vagyok...
2016. aug. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 Basszus, pedig még simán utolérhetted volna, hogy megkérdezd, ne vigyed-e el vázon. :) (jó, tudom, pont én beszélek... Bár az utcai leszólításokbam eddig 1/1, szóval 100%-os az arányom :)
2016. aug. 11. 19:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Kevès ember mosolyog az utcán szóval lehetősèg. Nekem nagyon tetszett mikor erre hivatkozva kèrt meg anno egy srác, hogy igyak vele meg egy kávèt.Szóval legközelebb hajrá.:)
2016. aug. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!