Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Erről a BADOO nevű oldalról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről a BADOO nevű oldalról mi a véleményetek? Érdemes regisztrálni? Egyáltalán mi ez?

Figyelt kérdés
2016. aug. 9. 16:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Túl sok a kamu.

Ki van zárva, hogy az a rengeteg, nagyon nagyon sok csinos szép lány nem talál máshol magának.

Ha csak 1-1 lenne azt még elhinném, dehogy több 100 azt már nem.

2016. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen, elég sz*r oldal, de én pl. ott találtam meg a szerelmet. Semmi sem kizárt, ez nem annyira az oldaltól függ szerintem :)
2016. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Ugyanolyan társkeresőnek mondott sexpartner kereső mint a többi. Egyébként ez függ kortól és helytől is. A fiataloknak jó, sokan vannak, a közép korosztály az érdekes, az időseket nem tudom. Én régebben regisztráltam, de nem sokáig voltam ott. A bőven negyvenen túli leharcolt nők, egy rakás gyerekkel, menő harmincas pofákat keresnek. Persze mindenki úgy csinál magából hülyét ahogy akar, de szerintem jobb a hagyományos módszer, a személyes találkozás. Akadnak akiknek sikerül, de az 5 évvel ezelőtti regek nem azt mutatják, hogy nagy sikerrel. Egyetértek az előttem szólóval, kizárt, hogy az a sok jó nő ne találna magának máshol. Kamu az egész. Ha orvos, ügyvéd menő vállalkozó vagy akkor esetleg.
2016. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem most onnan alakul valami remélem tényleg összejön. Úgy néz ki szerény srác, mondta, hogy elég sok nő a "munkáját" végzi ott, és elég régóta keresett már magának barátnőt, de vagy vissza sem írtak neki, magy ugye a fent említett ribizkék válaszoltak, vagy 10 éves kép volt fenn és/vagy teljesen máshogy nézett ki a nő élőben.

Nekem ugyanez a véleményem csak fordítva. A legtöbb pali ingyen vagy pénzért szexet akart, meg némelyik iszonyatosan tuskó volt randi alatt. Most talán tényleg lesz vlmi...

2016. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én két éve regisztráltam rá. Gondoltam most ez is csak egy újabb lehetőség, ahol talán rám talál életem párja.

Veszteni semmit nem vesztesz, szóval regisztrálj nyugodtan rá. Nekem egy másfél éves kapcsolat jött ki belőle.

2016. aug. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!