Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-28 év közti fiúk, férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-28 év közti fiúk, férfiak! Nektek milyen lányok/nők jönnek be? Mi kell ahhoz, hogy egy lányt/nőt elhívjatok randizni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindenkinek más és más, de én pont erre kérdeztem rá. :)

Mennyire számít a külső, és azon belül mi? (kép is jöhet)

Ha annyira nem az álomnő-külsejű az adott hölgy, akkor már esélye sincs? Mennyire számít a kommunikáció?



2016. aug. 9. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Nyilván van egy elképzelt ideálom, de ez nem Angelina Jolie, szóval sok olyan lányt láttam már, akik ezt teljesen hozták külsőre. Ez mondjuk ha jellemezni akarnám:

Derékig érő hullámos haj (barna vagy vörös), 170 centi alatti, formás cici (nem baj ha kicsi, mondjuk úgy olyan tenyeres az ami igazán tetszik, és nincs nagy tenyerem :DD), formás popsi (nem kell hatalmas, ott is a forma a lényeg), aranyos kedves arc. Kb ennyi. Szerintem nem elérhetetlen dolog, sok ilyen lány van.

A külső amúgy annyira számít, hogy nekem bejöjjön (nem csak a felső paraméterek jönnek be), a belső eléggé fontos. Nem kell atomfizikusnak lennie, de lehessen vele beszélgetni, és legyen rendes csaj. A kommunikáció annyiban számít, hogy nem szeretem, ha nem mutatja ki az érdeklődését. Szóval örülök, ha nem nekem kell mindig ráírnom, vagy rákérdez esetleg a következő találkára, ilyenek. És még egyszer, nem kizáró ok, ha a fenti külsőre vonatkozó dolgoktól eltér. De amúgy egy lánynak a mosolya babonáz meg. A búval-bsztt lányoktól viszont menekülök. 23/F

2016. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos még egy barátnőm sem volt, sőt randit sem sikerült összehoznom, úgyhogy ezeket most 0 tapasztalattal írom.


A külsőt nézve nincs nagy elvárásom, aminek a legjobban örülnék, hogy legyen nagyon hosszú egyenes haja, nagy csillogó szeme, legyen minél magasabb és arányos teste, persze ha ezek nem teljesülnek, nem zár ki semmit attól még lehet színpatikus a lány, csak lehetőleg ne legyen ANNYIRA duci. A magasságot is csak azért emeltem ki, mert én is 186 vagyok, de nem kizáró ok, ha mondjuk csak 150 és az sem ha netán magasabb.


A belső fontosabb. Legyen kedves, aranyos, szeresse a romantikát, merje kimutatni az érzelmeit felém, legyen mindig nyugodt, ne hisztizzen be minden apróságon, és ne legyen pénz éhes.

Sajnos én nagyon keveset beszélek, így nem várhatok sokat kommunikáció terén, de ezt neki is el kell tudni fogadnia, nem tudnánk végigbeszélgetni a 24 órát, de nagyon remélem, hogy a romantikus gesztusokkal ez pótolható, és életben tudná tartani a kapcsolatot így is.

2016. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Blade Bone ***** válasza:
Ismerkedés kell ehhez, mert fontos a belső :) szóval ha belső alapján megtetszik és úgyérzem vele jó lenne már élőben is, akkor elhívnám. De még sose randiztam. :D
2016. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A normális, értelmes és megbízható lányok, akik két lábbal járnak a földön és nagyon kevés van belőlük. Szeretem, ha őszinte, sok dologról lehet az illetővel beszélgetni és nem felszínes. Legyenek önálló gondolatai, ne legyenek komplexusai, ne hisztizzen. Legyen nyitott és érdeklődő.

A kinézet másodlagos, nincs konkrét esetem. Voltam már szerelmes telt és alacsony, de vékony és magas lányba is. Az összhatás legyen meg, amihez az alapvető külső jegyeken kívül hozzátartoznak a mozdulatok, viselkedés, mimika, stb. (Ha ideált kell mondani, nagyon bejön Selena Gomez és Dukai Regina. Telt hírességet nem tudok mondani, mert őszintén szólva egyet sem ismerek. Ismerős képét és nevét meg nem szeretném küldeni.)

2016. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a "topmodellek", plázanők nem jönnek be, inkább a sokak által átlagosnak tűnő lányokat kedvelem, egyszer egy ducibb lányt is elhívtam. Valamelyest természetesen számít a külső, de nem olyan szinten, hogy csak szőke vagy kék szemű lehet. Legtöbbször nem randira hívom az illetőket, hanem inkább egyfajta "kötetlen programra", beszélgetésre, hangsúlyozni is szoktam, hogy tét nélküli lenne, tehát senkit nem kötelezne semmire az, hogy beszélgetünk valahol. Ehhez nekem nem kell különösebb indok, mármint az elhíváshoz, ha kicsit is kíváncsi vagyok valakire, és minimális esélyt látok arra, hogy megismerkedjünk, akkor el szoktam hívni a nőt, más kérdés, hogy milyen sikerrel. Igazából a kommunikáció nekem annyiban fontos, hogy ne görcsöljön rá semmire a nő, mert akkor nekem is nehezebb, és ne harapófogóval kelljen kihúzni belőle a szavakat, ne legyen nagyon visszahúzódó, mert akkor nem tudom, hogy érdeklem-e, vagy azért ilyen, mert abszolút esélytelen vagyok nála.
2016. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak az idei évben három csajtól kaptam meg, hogy mennyire durván az átlagos-szomszédlány típus jön be nekem.

Ha ez van, felvállalom.

Külsőre valóban az átlagos testalkat tetszik, a nőies, csípővel, combokkal és pici zsírral,a mitől finomabb a nő.

Nem szeretem a sportos vagy a nagyon vékony lányokat.

Kedves arc, nőies mozgás és öltözködés.


Belsőre pedig kedves, vidám, odaadó, dolgos, bújós és intelligens. A legfontosabb az a pozitív szemlélet.


Ahhoz viszont, hogy elhívjam randizni, valamiféle érdeklődést kell mutasson, jeleznie kell.

2016. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudjon nokedlit szaggatni.
2016. aug. 10. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!