Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Lehet-e másképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Lehet-e másképp értelmezni azt, ha egy lány zsinórban visszautasít 3-4 randimeghívást, mint úgy, hogy le akar rázni? Fiúk, Ti hogyan reagáltok az ilyesmire: kitartotok, és újból elhívjátok a lányt randizni vagy továbbálltok?

Figyelt kérdés
Persze, persze tudom, hogy mindenkinek lehetnek komoly indokai (betegség, vizsgák stb.) arra, hogy miért mond le egy-egy randimeghívást, de ha neki fontos lenne a találkozás, akkor megoldaná. Nem? Ti mit gondoltok erről? Kíváncsi vagyok a lányok és a fiúk álláspontjára egyaránt. Köszönöm.
2009. jún. 27. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mostanában sok fiúval ismerkedek, neten. Kettővel vagyok úgy, hogy akarok talizni, de félek, izgulok, stb :) Már rég nem randiztam netről. Viszont nem találgatok, megmondom nekik, hogy még nem szeretnék és legyenek kicsit türelmesebbek.
2009. jún. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha fontos lenne persze h meg tudná oldani. meg le lehet mondani 1 randit, de nem 3-4-szer:S....

sztem hanyagold, vagy le akar rázni és nem akar semmit tőled....

vagy kelleti magát? de ennyire? mert akkor meg már beteges....

23/F

2009. jún. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Várom a továbbiakat!
2009. jún. 27. 12:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Valóban furcsa. Azt mondjuk jó lenne tudni, hogy ezelőtt volt -e randitok, azaz csak most kezdtétek, vagy már találkoztatok. Lehet, hogy szeetne találkozni veled, csak mindig berezel a végére, persze az is előfordulhat, hogy valami más oka van, pl elment a kedve az élettől éppen, biztos te i szoktál igy lenni néha. Hivd el randira még egyszer, aztán meg, ha ezt is elutasitja, akkor beszélj vele, mert ez mr nem ok.
2009. jún. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, volt már két randink (de a 2. már közel 1 hónapja). Azóta viszonylag rendszeresen sms-ezünk, e-mailezünk, sőt: volt olyan, hogy ő hívott föl. Tehát ilyen szempontból ő a kezdeményezőbb vagy aktívabb. De amikor elhívom randira, ő vagy visszautasítja vagy lemondja azt. Azt mondja, türelmetlen vagyok, no de hát már közel egy hónapja megy ez a "játék". Türelmetlenség az, hogy szeretnék vele találkozni? És nem arról van szó, hogy mindennap ezzel nyaggatom, hanem kb. 1 héten 1-szer vetettem föl neki a találkozás lehetőségét. 3. Válaszoló! Igen, lehet abban valami, amit írtál, hogy depisebb időszakát éli, és pusztán ez az ok. És igen, beszéltünk már erről, de úgy érzem, mellébeszél. Azt mondja, én mindig a legrosszabbat feltételezem az emberről, pedig ő nem akar lerázni. Mindenesetre: unom már ezt a huzavonát. Ne értsétek félre! Nem akarom mentegetni magam, és őt sem akarom szidni,csak szeretném megérteni ezt a helyzetet.
2009. jún. 27. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!