Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha szakítottam barátnőmmel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítottam barátnőmmel és és az egyik barátnőjével angyon jól megvagyok jókat beszélggetünk folyamatosan hív hogy menjek hozzá, fagyizni szoktam vele menni meg ilyenek. Nem tudom mit csináljak továbbiak lent?

Figyelt kérdés
Na szóval az a gondom hogy szivesen járnék vele csak nem tudom ha megkérdezem hogy járjunk és azt mondja hogy nem attól félek hogy emiatt kerülni fog. Pedig nekem sokat jelent... Még a haverjaimra se számíthatok úgy mint rá... És sokkal jobbakat beszélgetünk mint a volt barátnőmmel. Nem akarom megszakítani vele a kapcsolatot pedig félek ha megkérezem akkor megharagudna. Tudnátok segíteni hogy mit tegyek. Vagy hogy hozzam a tudatáára hogy tetszik nekem és szivesen járnék vele...
2010. ápr. 19. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy dolog, hogy sokat jelent, és ez érthető a leírtak alpján. Azonban nem biztos, hogy járni is szeretnél vele. Gondold még át az érzéseidet.
2010. ápr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy egyszer élünk,ha megpróbálod, akkor lehet, hogy sikerülni fog, de megvan az esélye, hogy nem. Kérdezd meg nyugodtan. Mond neki, hogy mit szólna hozzá ha többek lennétek mint barátok.

Am hány évesek vagytok?

Remélem segítettem

Sok sikert :-)

2010. ápr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne félj, az a lány, ha egy csöpp női megérzés szorult belé, úgyis tudja a viselkedésedből, hogy mi a helyzet, mit érzel vele kapcsolatban.

Várj még egy kicsit, ha ő is akarja, valahogy a tudtodra fogja adni.

De most még talán attól fél ő is, hogy a barátnője mit fog ehhez szólni, nem gondolod?

2010. ápr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen köszi a degítségeteket 18 évesek vagyunk, én is ettől félek hogy a volt barátnőm miatt nem fogunk tudni összejönni...

Végre normális válaszok :)

Tényleg nem tudom mit csináljak...

2010. ápr. 19. 09:04
 5/9 Andrewka ***** válasza:

Most komolyan, te még 18 évesen is a "járunk?" kérdéssel csajozol? Ha sokat vagytok együtt érezni kellene h vonzódik hozzád, fizikailag is közelebb enged magához, meg amiket írtál, számíthat rád, te is őrá, jól kijöttök stb. Bókolj, kedveskedj, fizesd te a fagyit, engedd magadelé az ajtóban stb. Aztán ha úgy alakul akkor csókold meg, aztán ha viszonozza akkor sínen vagy. Nem pedig ilyen hülye kérdések h járunk meg hasonlók.


22/f

2010. ápr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen igazad van :D am a fagyit én fizettem :D

Még mindig nem tudom hogy mi lenne a helyes mert téynleg elég sokat vagyunk együtt majdnem naponta találkozunk...

Tudja hogy számíthat rám és Én is számítok rá!

2010. ápr. 19. 09:44
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudnátok még tanácsokat adni?:)
2010. ápr. 19. 15:36
 8/9 anonim ***** válasza:
ugyanez van velem és megkérdeztem milyen barát lennék erre azt mondta csak barátnak tud elképzelni nem mint a párjának, és gondolom azért lóg velem mert az én társaságomban keresi az igazit meg hogy addig se unatkozzon.
2010. ápr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
figyu ha jól érzed magad vele és ö is veled akkor hajráááá, de ne legyél túl rámenős mert azt nem csipázzák a csajok de ne is halaszd el nagyon amikor úgy érzed h itt az ideje akkor kérdezd meg :)
2010. ápr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!