Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Itt tényleg lehet ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt tényleg lehet ismerkedni? Pl. Volt már lány, aki rátok írt és valóban összejöttetek? Esetleg akire te írtál rá?

Figyelt kérdés

2016. aug. 11. 12:25
1 2
 1/17 Gotland ***** válasza:

Ha Rogán Antal lehet feltaláló, akkor bármi megtörténhet. Én már nem lepődök meg semmin.

Amúgy pedig bőven van "ki akar ismerkedni" kérdés is, szóval elég valószínű.

2016. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Volt mindkét esetből, bár lányok ritkábban írtak rám. A folytatást nem részletezném, mert nem sok jót tudnék írni, legutóbb egy olyan nő (?) írt rám, akivel próbáltam beszélgetni, önmagáról egy-másfél hónap után sem volt hajlandó elárulni gyakorlatilag semmi informatívat, a képcserét, fb-cserét is még (?) korainak érzi, úgyhogy részemről ennyi. Én nem fogok hónapokig tárgyalni senkivel, akivel ennyi idő alatt sem lehet ötről a hatra eljutni. De ezen már meg sem lepődöm, az itteniek jelentős része ilyen, csak néhány volt tisztességes és bátor a nők közül.
2016. aug. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

3 lánnyal találkoztam innen:

első csak baráti volt...(nem emlékszem kiírt)

majdnem 2 éves kapcsolat...(ő írt ismerkedés céllal)

harmadik még alakulóban...(ő írt, nem ismerkedés céllal, de végül az lett belőle)


23F

2016. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként még annyit, hogy nem jöttem össze senkivel, bár előfordult egy vagy két esetben, hogy több lehetett volna sima találkozásnál.
2016. aug. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Itt minden lány dunántúli..........
2016. aug. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Itt nincs egy kib__zott bács-kiskun megyei lány se xD
2016. aug. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Többször volt, hogy nagyon megvolt az összhang, és mit nem adtam volna egy találkozóért..

De aki írt, annál min. 200 km volt a távolság.

Ismerkedni lehet. De találkozni, vagy kapcsolatot kialakítani kevésbé.

2016. aug. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen, azt én is észrevettem, hogy budapesti lány pl egyáltalán nincs.
2016. aug. 11. 13:11
 9/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, én pont, hogy pesti lányokat fogtam ki 50%-ban...aranyosak voltak, de rohadt messzire innen. :( Békésből egy lány sincs?????
2016. aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#5: Ez érdekes, én meg csak olyan lányokkal futottam össze, akik nem Dunántúliak. Egy Budapesti volt hozzám legközelebb, de ő is 100 km-re innen.


De egyikből sem lett semmi, még hosszabb beszélgetés se nagyon, nem hogy kapcsolat :(

2016. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!