Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randinkon nem nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randinkon nem nagyon akart megnyilni a lány, amit el is ismert de szeretne engem jobban megismerni, mit csináljak? Hogy bizonyíttassam be vele hogy valóban érdeklem e?

Figyelt kérdés

nehezen beszélgettünk, nehezen nyílt meg, de randi végén mondta hogy jól érezte magát, csak nehezen nyíl meg és jobban megszeretne ismerni engem és várja a következő alkalmat. Felvetettem neki hogy nekem az utóbbi formában erőltetés lenne, de ő ragaszkodik hozzá. Holnap találkozunk, de hogy álljak hozzá? KOnkrétan most neki kellene bizonyítania nem? Csak beszélgessünk és autókázzunk?

20L/24F


2016. febr. 23. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Játsz vele, ne úgy válaszolj a kérdéseire ahogy várja, inkább te kérdezz.
2016. febr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

omfg. El se menj, úgyse érdemled meg. Látszik, hogy nincs türelmed hozzá, és a 2. randin már bizonygatást vársz a részéről!


Miért bizonygasson neked? Senki vagy a számára!

2016. febr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Borzalmas vagy.

Volt egy tök normàlis randid egy feltehetőleg normàl csajjal. Azt mondta, szeretne jobban megismerni és vàrja a következő alkalmat.

Neked ez erőltetés és bizonygasson... Komolyan, szòhoz sem jutok...

Ne randizz vele.

Majd lesz, aki vele is vârja a következő alkalmat és szeretné jobban megismerni. Mert lesz fiù, aki bevàllal ekkora haaattttaalmas megerőltetést miatta:-)

Te meg keress egy olyat, aki locsog-fecseg összevisszasàgokat és első alkalomkor ledobja magàròl a ruhàt. Ez nem megerőltető, remélem....

2016. febr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is az egodat hagyjad otthon!!!

Másodszor is próbáld valahogy bevonni a beszélgetés irányításába, ha esetleg átveszi a szót ne vágj közbe, hadd mondja el mit akar.

Ha tényleg szeretne megismerni akkor érdeklődő lesz és kinyitja a száját, ha nem akkor meg vagy vársz türelmesen vagy elköszönsz és nem raboljátok tovább egymás idejét.

Senkinek nem kell semmit bizonyítania, ha nem akar megnyílni feléd, ha nincs meg a bizalom, akkor nem érdemes erőltetni!!!

38F

2016. febr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!