Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért nem tudnak embersé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tudnak emberségesen szakítani?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy náluk az, hogy kimondják a szakítást, egyenlő azzal, hogy minden kapcsolatot megszakítanak a volt párjukkal, soha többé fel nem hívják, meg nem kérdezik hogy van, totálisan kitörlik az emlékezetükből azt a személyt akit valamikor állítólag szerettek.


Ezzel szemben én azt vallom, hogy utána nem kell úgy tenni, mintha soha nem is találkoztunk volna, nem kell törölni a személy a memóriából, vissza szabad emlékezni a szépre és fel is szabad és kell is hívni időnként megkérdezni hogy van, miként alakul az élete stb. Csak sajnos azt vettem észre, hogy az én exeimmel ez nem működik, nagyon rossz néven veszik azt, hogy keresem őket, megkérdezem hogy vannak.


2016. aug. 11. 14:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%

Hohóóóó csak ne általánosíts!

Egyes pasik sem tudnak emberségesen szakítani!

2016. aug. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez nem nemfüggő, hanem emberfüggő, velem a volt pasim csinálta ezt, le is tiltott mindenhonnan. Egyébként én még nem szakítottam.
2016. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%

én pl nem akarnok expasival barátkozni. szemét lennék? nem hiszem. csak nem barátkozok olyannal, akivel anno kapcsolatban éltem, ennyi.

ha utcán szembejön, köszönök neki, de nem hívogatom, meg iszogatunk.

2016. aug. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

3


Nem barátkozásról meg együtt lógásról beszélek. Csak időnként megkérdezni hogy megy sora, miként alakul az élete, ilyesmik. Ezek nem nagy dolgok. Minek olyan hidegül viselkedni vele, amikor valamikor szép perceket éltetek meg együtt? Minek utálni?

2016. aug. 11. 14:19
 5/22 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező,

A többség olyan mint a 3-as, ne is törődj velük. Igazából a kulturált szakítás is intelligencia kérdése. Okosabb nőt válassz és akkor nem fogsz ilyen helyzetekbe kerülni.

2016. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%

őszintén?

engem pl nem érdekel mit csinálnak az exeim. nem utálom őket, csak nem érdekel.

2016. aug. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
25%
Hidd el kérdező, az ilyen nőkért abszolút nem kár.
2016. aug. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%
Pasiként, utána semmi beszélgetés, érdeklődés. Minek? Már nem akarok össze jönni vele. Királynő, vagy csöves lett a híd alatt, miért érdekelne? Mondjuk, én egy képet sem csinálok magamról, páromról. Nem érdekel kivel voltam, vagy hogy néztem ki 5-10 éve. Elmúlt, az már nincs.
2016. aug. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
Mire jó az, kérdező, ha érdeklődnek: hogy megy sorod, miként alakul az életed? Semmire. Legfeljebb aki még ragaszkodik a másikhoz, annak így nehezebb az elszakadás. Ez pedig nem jó! Amúgy ahogy írták, ez nem csak nőkre igaz. Én pl. soha nem érdeklődöm ex iránt. Nem haragszom rájuk, egyszerűen nem érdekelnek. Bárki is szakított, továbbléptem...
2016. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

aki leszavazza azokat, akik nincsenek a kérdező véleményén megírnátok, hogy miért jó az exekkel barátkozni?

vagy ti milyen viszonyban vagytok velük?

akkor is barátkoznátok, ha titeket dobnak és ti még akarjátok a másikat?

2016. aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!