Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Főleg férfiakhoz szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg férfiakhoz szól a kérdésem. De nők is válaszolhatnak, ha ezzel kapcsolatban észrevételük, tapasztalatuk van. Miért, srácok? N

Figyelt kérdés

Miért zavar benneteket, ha a nő az idősebb a párkapcsolatban, nem pedig ti?


Nekem nem volt igaz még fiatalabb barátom, de sok akad, aki kinyilvánitja, mennyire bejövök neki, mennyire értelmes, szimpatikus vagyok, de ennyi. Vagy csak feltűnően néz folyamatosan, viszont még beszélgetést sem kezdeményez. Nem mintha elvárnám, vagy célom lenne egy fiatalabb férfi meghódítása, csak az okok érdekelnek.


Őszintén kifejtenétek a ti saját okotokat, hogy miért nem akartok idősebbel, csak fiatalabbal? Adott esetben max. + 5-8 év, nem több!


Gondolom akadnak olyanok, akiket nem zavar, de most azok véleménye érdekel, akiket igen.


Őszintén, milyen okoknál fogva?


/Példának: Nekem kb. 1 évcel ezelőtt csapta egy olyan srác a szelet, aki fiatalabb és foglalt is volt. Panaszkodott, hogy mennyi baj van a lánnyal, mert éretlen, nagyon sok mindent nem tud kezelni, neki kell irányítani stb. Bezzeg milyen jó lenne, ha olyan barátnője lenne, mint én, aki minden téren jól. Szép is, igazi társ is. Mégis mai napig azzal a lánnyal van, aki nem teszi mondhatni boldoggá. Nem arra akarok célozni, hogy jobb lennék, miért nem váltott. Csak a kérdés szempontjából. Inkább vele maradt, ha nem is a legjobb a kapcsolat, mintsem egy nála idősebbel, akire vágyna? Mármint gondolkodásmód meg egyebek miatt vágyna. De ez csak egy példa.!/


2016. aug. 13. 17:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, 16-tól ~40-ig tetszenek a nők.


20F

2016. aug. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nincs akkora önbizalmam, hogy elhiggyem azt, hogy egy 28 éves nőnek én kellenék. Nekem nagyon tetszenek a 25-30 éves nők, de tényleg nem gondolnám, hogy meg tudnék felelni az elvárásaiknak. Egy 30 éves nő lassan már családban gondolkodna, én még nem végeztem az egyetemmel. Meg hát az erre nyitott nők száma elég csekély, még nagyobb a kudarc esélye leszólításnál, meg ha mondjuk munkahelyen lennénk jóba, akkor se gondolnám, hogy velem szeretne randizni. 23/F
2016. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azért nem jut eszembe szemmel láthatóan nálam idősebb nővel kezdeni, mert még a saját szememben is gyerekesebb vagyok a koromhoz képest, hát nem még egy idősebb nő szemében. Ha nem feltűnő, hogy idősebb és elkezdek vele beszélgetni, akkor már végül is mindegy a dolog, folytatom.


22F

2016. aug. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok.


Az még lemaradt, hogy elég tapasztaltnak sem gondolom magam egy idősebb nőhöz.

2016. aug. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Noren1989 ***** válasza:

Nekem speciel kezd elegem lenni a fiatal lányokból. Én viszont nem vagyok foglalt, mint a példádban szereplő srác.


26/F

2016. aug. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én már kizárólag nálam idősebb nőkkel kezdek jó ideje :)

Ez csak egy legenda, hogy ragaszkodunk az alacsonyabb, fiatalabb, butább, szegényebb lányokhoz.

Felőlem legyen erősebb is és védjen meg ő az utcán, nem ezek az "erőviszonyok" határozzák meg a kapcsolatot.

Ha jobb nálam a csajom bármiben, én csak büszkeséget érzek. Ha viszont azt érzem rajta, hogy ő tart engem kevésnek magához(akár jogtalanul is), akkor ott ette meg a fene.

2016. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Kinek kell öregecske nők?
2016. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ez ellen kifogásom.

27F

2016. aug. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#7 25 évesen öreg? Minden nap "tanulok" valami újat. :D

Te mennyi vagy? Képet?! Ilyenkor mindig olyan kíváncsi leszek. :)

2016. aug. 13. 19:54
 10/16 Noren1989 ***** válasza:
Küldj inkább te képet, hogy megnézhessük, hogy mennyinek tűnsz XDDDD
2016. aug. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!