Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mutassam ki jobban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam ki jobban az érdeklődésemet a nőnek?

Figyelt kérdés

netes megismerkedés, ő írt rám (!) először. Sokat beszélgettünk, még ő is hozta fel a strandos találkozó lehetőségét.


Igazából az első perctől nem tűnt olyan hú de nagyon feldobottnak. Kicsit mintha görcsölt volna, és később sem tudta annyira elengedni magát. Azt mondta, nem érzi annyira, hogy érdeklem.

Pedig ez hülyeség, kérdezgettem... mit csináljak legközelebb?


2016. aug. 14. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Bókolj neki, meg mindent, ami szívből jön. Ha úgy érzed, meg kell fognod a kezét, fogd meg a kezét.

Viszont ilyen esetben arra is figyelmeztetnem kell, hogy lehet, hogy a hiba a lány készülékében van, és már-már kórosan bizalmatlan mások felé, illetve önbizalomhiányos.


20/L

2016. aug. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első benyomás c könyv. Szerintem van is ilyen fejezet benne h érdeklődés kimutatása.

Torrenten fent van.

2016. aug. 14. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Vigyél virágot neki minden randira,te találj ki programokat kettőtöknek,és beszélgess vele sokat,ne csak magadról,hanem légy érdeklődő,érezze,hogy érdekled.
2016. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj, konyorgom ne vigyel viragot. En nemm szeretnem, ha viragot hozna a pasi. Mit kezdjek vele? Fogjam vegig a kezemben ? Ne tedd...:/
2016. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát,én kaptam a férjemtől,és nekem nagyon jól esett.Persze emberek vagyunk,különbözőek.
2016. aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!