Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ilyenkor van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor van még esély?

Figyelt kérdés
Fiúk elsősorban! Mondjuk 2-3 hónapig kavargattok egy lánnyal, le is feküdtetek, de aztán vmiért mégsem alakult ki rendes kapcsolat, a fiú miatt. Azóta egyedül vagytok, mondván: nem kell barátnő. A lány azonban barátilag szeretne veletek, meg a barátaitokkal elmenni egyet kocsmázni, iszogatni, mint a haverok, olyan viszonyban, semmi egyéb. És ti belementek. Akkor van még esély arra, hogy ismét úgy érezzétek, kell az a lány? Képesek lennétek ismét "összegabalyodni" vele, ha egy jó estét töltötök együtt?
2010. ápr. 19. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha 2-3 hónapig kavargattunk és volt szex is akkor nyílván tetszettél és nem csak díszből volt veled a srác. Csak valamiért vége szakadt.

Szóval lehet rá esély miért ne. Kicsit legyél rámenősebb, keresd a társaságát kerülj minél közelebb hozzá, adj egyértelmű jeleket, beszélgessetek, legyen aznap este ő a központban a számodra. És kiderül.

2010. ápr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

én is dettó így voltam:D csak mi 7 vagy 8 hónapig csináltuk ezt. és kezdtem megunni, komolyabbat szerettem volna. erre inkább eltávolodtunk ő felszedett egy csajt, már jó pár hónapja én meg őt szeretem.. szóval ja..:D

próbáld meg míg nem késő:D

2010. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ő le is rázott engem, hogy nem kellek neki, max jóban maradunk és kész. Most érettségizem, és gondoltam szólok neki, írásbeli után nem-e megyünk el a közös ismerősökkel iszogatni. :) De volt, hogy "köpködtünk" egymásra, mikor elváltak útjaink, épp ezért kicsit gáz a dolog. :S
2010. ápr. 19. 19:12
 4/7 anonim ***** válasza:
sztem nincs igaza az elsőnek. éppen az, hogy ne keresd a társaságát, hanem vmi haverjával beszélgess leginkább, a lényeg, hogy egy másik srác legyen. aztán az este folyamán látni fogod, hogy mit csinál erre, ha sűrűn oda-oda pillant rátok, vagy előtte jó kedve volt, de aztán szar lett, akkor biztosan nem vagy még közönbös neki. ha rossz kedve lesz, akkor menj majd oda hozzá és kérdezd meg, próbáld meg megvígasztalni, kérdezősködj (persze tudod, hogy miattad van), és csak ezek után add neki az egyértelmű jeleket, hogy te akarsz még tőle vmit.
2010. ápr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak az a bibi, hogyha lemegyek, vele kéne kimennem abba a kocsmába, ahova járni szoktunk. :S Szóval eleve vele kéne megbeszélnem a baráti találkozót. Aztán csak később lehet, hogy feltalálom magam...
2010. ápr. 19. 20:05
 6/7 dóriyyi válasza:
Talán, de ha egyszer már nem működött akkor azon biztos változtatnék, ha szeretném a csajt meg minden!
2010. ápr. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Min változtatnál?
2010. ápr. 22. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!