Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem vonzódnak hozzám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vonzódnak hozzám a lányok?

Figyelt kérdés
Adok a külsőmre, nyitottnak, műveltnek, tájékozottnak, intelligensnek, rugalmasnak tartanak. Tanulok, van saját bevételem. Nem ijedek meg a saját árnyékomtól. Elég sokat kezdeményezek, de előbb-utóbb mindig elakad valahol a dolog. Mi lehet a probléma?
2016. aug. 17. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Így látatlanba gőzöm sincs. A szépség relatív, mindenkinek más tetszik.


Ha küldesz képet, akkor a saját véleményemet el tudom mondani, de ez se mérvadó!

2016. aug. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"Elég sokat kezdeményezek, de előbb-utóbb mindig elakad valahol a dolog" Akkor nem a külcsinnel lesz a baj. A viselkedésed, a másikhoz valo viszonyulásod, jellemed, stb téren gondolkodj.
2016. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:

29 éves, mérnök vagy?


Ja, akkor tévedtem, te másik kérdező vagy....Van karizmád?

2016. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Biztosan nem izgatod fel őket, nem vagy elég "rosszfiús", esetleg unalmas vagy. Ha egy nő nem tudja elképzelni rólad, hogy dugjon veled, akkor a fejed tetejére is állhatsz, nem fogod őt érdekelni (max. csak ha ki akar használni, pl. anyagilag). Nem sértésből írom, de valószínűleg "túl kevés" vagy ahhoz, hogy kapcsolatban vagy akár csak szexben gondolkodjanak. (Mondjuk ez is érdekes, mert olyan meg nincs, hogy valaki senkinek se jöjjön be, vagy hogy mindig mindent ő csináljon rosszul, tehát azért neked is simán lehetnének sikerélményeid, mert nem hiszem, hogy mindig csak "rossz" emberekkel ismerkedsz, meg mindenben te hibázol.) Én is hasonló figura lehetek, mint te, csak nem vagyok nagyon vonzó külsejű, zárkózott és gátlásosabb vagyok, de egyébként megkapom, hogy nincs baj a külsőmmel, értelmes, normális vagyok, és többen mondták, hogy biztosan főnyeremény lennék egy nőnek, de sehol semmi. És szerintem azért, mert kevés vagyok, nem tudnak rám pasiként gondolni a nők, nem izgatom fel őket.
2016. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Mert UNALMAS nőkkel kezdesz. Ezek a nőstények elvárják tőled, hogy te szórakoztasd őket, miközben ők szó szerint semmit nem tesznek bele az ismerkedésbe, mert szerintük a férfi dolga a szórakoztatás. Tudod, mint a bohócok! Ők meg az egyszemélyes közönség, a zsűri, akik bírálnak! Szánalmasak a nők! Mindegyik elvárja, hogy folyamatosan durrogtasd a viccesebbnél viccesebb sztorikat, vicceket, történeteket, ők addig vihorásznak, röhögcsélnek, de egy fikarcnyit sem tesznek hozzá soha semmihez. Szánalmasak!
2016. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Noren1989: Nem vagyok 29 és mérnök sem :D


Igen én is úgy érzem hogy valamiért nem éreznek vonzalmat irántam, viszont barátnak sokan elfogadnak.


De az is sokszor megesik hogy mindent nekem kell mondani, kérdezni, találgatni: tőlük sajnos csak igen/nemre futja

2016. aug. 17. 21:02
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6: No igen, sose fogják megmondani, hogy mi a "baj" veled, de azért elvárják, hogy változz meg. Csak éppen ha nem tudod, hogy min kellene változtatnod, akkor mégis hogyan tehetnéd meg? És persze ha az adott lánynak megmondod, hogy de ha senki nem ad neked esélyt, akkor honnan legyen tapasztalatod, erre azt fogja mondani, hogy az nem az ő gondja, oldd meg, de azért legyél Mr. Tökéletes, akit a kalapból húztak elő, és akinek semmi hibája sincs.
2016. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!