Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van más fiú is, aki a gátlásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más fiú is, aki a gátlásai miatt sikeretelen élőben a csajoknál, míg neten meg vonzódnak hozzá a lányok, ahogy hozzám?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy a gátlásaim miatt tudnak a lányok igazán keményen lekoptatni, meg bunkózni, ha bepróbálkozom náluk.Valahogy frusztárl, zavar, hogy sok ember láthatja a beégésemet alányoknál, így nem is tudok olyan közvetlen sem lenni, nem tudok szexuális dumákat sem belökni, mert az is zavar,hogy mások ezt hallják, meg úgy általában alig merek sok ember előtt csinálni dolgokat, míg neten meg bármit meg merek mondani és így sikersebb is vagyok a lányoknál, meg valahogy facebookon is van, hogy maguktól kezdeményeznek nálam a lányok, míg a való életben csak egyetlen egyszer kezdeményezett nálam lány, bár abból sem lett semmi. Viszont a net hátránya, hogy a lányok 99%-a messze él tőlem.
2013. márc. 12. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
miért hol laksz az Északi-sarkon?? am szerezz tapasztalatot és gyűjts önbizalmat másra nincs is szükség
2013. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

régen nekem is volt hasonló...

de mostmár kivetkőztem a gátlásaimból, hiszen semmi értelme mások akarata szerint élni

csináld, amit csak akarsz, max a rendőrbácsira hallgass péntek este

2013. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem, a neten is sikertelen vagyok :D
2013. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én hasonlóan vagyok ezzel. A neten már sok lányt sikerült megnyernem magamnak, élőben ugyanez már nem igaz. Pedig nem vagyok csúnya, csak úgy látszik, nincs kisugárzásom, karizmám. Nem egy jó érzés! :(
2013. márc. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!