Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit gondolnátok ekkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Lányok, mit gondolnátok ekkor?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, aki tetszik és én is tetszem neki, ezt biztosan tudom, habár még sose beszéltünk, de láttam a pillantásából, fogadjuk el, hogy így van, rendben? :)

Szóval van egy olyan rossz képességem sajnos, hogy olyan pókerarccal tudok a tetszetős lányra nézni (már több ismerősöm is megerősített ebben), mintha közömbös lenne számomra. Ez később be is ugrott és szívesen mosolyognék rá ahogy azt kell, csak sajna azóta kerüli velem a szemkontaktust és kezdeményeztem volna előbb, csak eddig párkapcsolatban éltem. Ja, és egy iskolába járunk (ne nyulazzunk, légyszíves).

Szóval rátérek a kérdésre :D A kérdés az, hogy ezek után, lányok, úgy lennétek vele, hogy ugyebár azt hiszitek, hogy nem jöttök be az illetőnek (szerintem a lánynak amúgy sincs sok önbizalma) és leszólít a srác akkor annál jobban örültök, mert erre nem is számítotok vagy mit gondoltok?

Előre is köszi a válaszokat, lehet, hogy kicsit nagy feneket kerítek a dolognak, de nem akarom elszúrni :)


2010. ápr. 20. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha biztosan tetszel neki, akkor nagyon is örülni fog annak, hogy kezdeményezel. Ha elfogadja a randira hívást (gondolom így akarsz kezdeményezni) akkor majd a találkozón legfeljebb elmondod neki, hogy ilyen pókerarcos típus vagy. Én biztos örülnék a csaj helyében.

21 L

2010. ápr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ezek után kicsit tartózkodó lennék szerintem, mondván, hogy eddig nem érdekeltem(pókerarc) akkor most mi ez hirtelen? De valószínűleg ha tetszel, azért elmennék veled, de jobban kéne igyekezned.

17L

2010. ápr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Támadd le simán! Csak rád vár! Én is azt szeretném hogy randira hívj...szal no para :) :)
2010. ápr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Ha valóban tetszel neki, akkor emiatt biztosan azt gondolja, hogy egyáltalán nem viszonzott a szimpátiája, és nem is számít rá, hogy érdeklődnél iránta.

Úgyhogy hajrá! Nyugodtan mosolyogj rá, biztosan megleped ezzel, és ő is vissza fog mosolyogni. Ebben meg amúgy sincs semmi kellemetlen. :)

És akár mehet a kezdeményezés is a részedről!


(L/20)


(Nincs semmi baj a kérdéseddel, hidd el, másokat is foglalkoztat ilyesmi. Legalábbis én örülök, hogy még néhány közömbös pillantás is jelenthet valamit....:) ).

2010. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szia! velem is ez van.van egy fiu aki teccik,de nemtom leolvasni az arcáról,h bejövök-e neki. Nos ha kezdeményezne én nagyon örülnék! :)
2010. ápr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg leszólítani!!!Mit veszíthetsz? Max hogy elküld melegebb éghajlatra :D
2010. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki ha a kiszemeltem váratlanul leszólítana.Próbáld meg.
2010. ápr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha tetszel neki akkor örül majd a kezdeményezésednek.. lehet hogy kicsit furcsának találja majd..de mindneképpen örülni fog:P
2010. ápr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!