Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit gondolnátok ekkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Lányok, mit gondolnátok ekkor?

Figyelt kérdés
Nos, van egy lány, sokat szemeztünk, Myvipen elég gyakran "meglátogat" és nekem nagyon - nagyon tetszik, csak nem sokkal ezelőttig benne voltam egy (szar) kapcsolatban, de újabban a lány is kerüli a pillantásom, (mondjuk tudom, hogy néz és amikor én is rá, akkor lesüti a szemét), szóval ennek a lánynak továbbra is bejövök, csak "feladta a reményt", hogy valaha is megszólítom? Mert még sosem beszélgettünk, szóval ha elhívom valahova akkor örülni fog?
2010. máj. 27. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minél elöbb hívd el valahova,tuti örülni fog.
2010. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

de jó neked! sínen vagy, nyugodtan beszélj vele hívdd el valahova, meg jelöld be pl myvipen. vagy írj neki ott akár. biztos örülni fog!


hajrá

2010. máj. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
szólítsd meg nyugodtan beszélj vele
2010. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

látogasd vissza myvipen és hívd el valahova

nem véletlenül néz rád sokszor

tetszel neki

2010. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Igen, igen, azt tudom, hogy tetszem neki. Csak, hogy most rám se néz, kicsit fura, habár persze őt is megértem, szegény várná, hogy elhívjam, de egy hónapig semmi. Mindegy, el fogom hívni és annál jobban fog örülni remélhetőleg :D

2010. máj. 27. 22:26
 6/12 anonim válasza:

Biztos hogy van esélyed nála.

Attól hogy mostanában elfordította a fejét attól még nem biztos hogy már nem tetszel neki.

Hova jársz suliba?

2010. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem biztos, hogy tetszek neki :) Azóta megerősítést nyert. Miért fontos, hogy hova járok? Egy gimibe.
2010. máj. 28. 16:38
 8/12 anonim válasza:
Csak kérdeztem.
2010. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Okok, csak inkább nem mondom el ha nem bánod, mert végül is anonim oldal :)
2010. máj. 28. 17:01
 10/12 anonim válasza:
Ha egy suliba jártok akkor menj oda szünetbe és beszélgess vele..ne zavarjon az hogy látnak az osztálytársaid vagy haverok.Tuti hogy tetszel neki még mindig.
2010. máj. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!