Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz ha egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha egy lánnyal egy hónap után találkozunk először személyesen?

Figyelt kérdés
Augusztus elején ismerkedtem meg neten egy lánnyal és mindig csak halogattuk mert hol én nyaraltam hol ő. Már elég sok mindent tudunk egymásról. Mennyire "gáz" hogy egy hónap ismerettség után találkozunk először? Csak mi érezzük furcsának? Csak mi érezzük úgy hogy már korábban kellett volna találkoznunk?

2016. aug. 25. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

En 21 voltam, mikor talalkoztam az asszonnyal eloszor.


Teljesen normalis. Hazasodjatok meg, vegyetek fel hitelt, johet a korai magomles, a gyerek, a veszekedes, a kapuzarasi panik, a megbanas es csalodottsag, majd a beletorodes.


Sok sikert!

2016. aug. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a mostani párommal 4 hónap után találkoztam csak, addig csak interneten keresztül beszélgettünk. Szerintem nincs benne semmi gáz, minek úgy sietni, nem azért nem találkoztatok, mert nem szerettetek volna szerintem rendben van a dolog :)
2016. aug. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1#: Mi ez a negatív felfogás?

2#: Köszönöm a válaszod, hasonlót vártam :D

2016. aug. 25. 23:21
 4/9 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.


Nem negativ, poennak szantam.


Egyebkent nem biztos, hogy mindig csak arra kell figyelni, amivel egyet ertesz. "Confirmation bias".

Bar semmi gond nincs azzal, amit a masodik irt.

2016. aug. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#1


Nagyon röhögök :D

2016. aug. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz?akkor talizzatok amikor érzitek,hogy eljött az idő és mind2en akarjátok
2016. aug. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi csak 9 hónap után találkoztunk elöször, a nagy távolság miatt. Azóta 1 éve együtt vagyunk és 7 hónapja együtt is élünk és minden szuper :)
2016. aug. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk, valamiért én is meg a lány is furának találjuk hogy ennyi idő után találkozunk :D
2016. aug. 26. 14:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor ti egy ilyen fura pár vagytok!

És? Túl komolyan vesztek mindent! Csak lazán!

1-es vicces volt!

2016. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!