Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónap után végre ujra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónap után végre ujra találkozunk a párommal. Együtt lakunk csak ő külföldön volt?

Figyelt kérdés
Kicsit ugy érzem mintha félnék a találkozástól. Olyan idegennek tűnik már. Félek attól, hogy másként tekintek rá. Egy hónap sok idő.Mit tanácsoltok?
2011. júl. 26. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkivel igy van ez,multkor 1hétre ment el a párom,és olyan idegennek tünt,aztán fél óra és olyan boldog voltam.Izgulsz mert régen láttad,teljessen normális.Az volna fura ha semmit neméreznél,hogy jön hozzád
2011. júl. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen.nagyon izgulok :) remélem minden olyan lesz mint ezelőtt mikor itthon volt.
2011. júl. 26. 15:37
 3/3 anonim válasza:
Na velem ugyanez van... barátom most pénteken jön haza külföldről, 2 hétig volt kint dolgozni.. De lehet jövőhéten megy ki egy hónapra megint és nem biztos hogy minden héten tudjuk egymást látni.. Énis félek a találkozástól, de szerintem is normális :)Szerintem legyetek sokat együtt, biztos megint minden menni fog a régi kerékvágásba :) ÉS a félelem is elmulik :)
2011. júl. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!