Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Randiznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Randiznátok olyan pasival akinek a Szemfoga mellőli foga hiányzik oldalt? És elől egy foga lukas picit?

Figyelt kérdés
2016. aug. 26. 13:31
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
27%
Nem!
2016. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
17%
Menj el a fogorvoshoz előbb.
2016. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 Költőnő? ***** válasza:
73%
Nekem is rosszak és kuszák a fogaim. Folyamatosan hozatom rendbe. Nem olcsó, de muszáj.
2016. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Ennyire vészes volna egy apró helyen lévő szuvasodás meg egy minusz fog?
2016. aug. 26. 13:41
 5/39 anonim ***** válasza:
18%
Nem gusztusos és igénytelenségre utal. Miért halogatod? Legalább a szuvast hozasd rendbe, mert csak rosszabb lesz. Drága a fogorvos, de kell, hogy adjon az embernek magára.
2016. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
A világ manapság elég felszínes, őszinte leszek a legtöbb csajt valószínüleg zavarná :(
2016. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
89%

A hiány nem, az bármi okból lehet, baleset, akármi.


De az elhanyagolt szuvasodásra nincs mentség. Ha valóban csak picit lukas, pillanatok alatt betömik. És ez nem esztétikai hanem egészségi kérdés, ha a pasi bármilyen más egészségi problémáját hanyagolná el, az éppúgy intő jel lenne. Aki önmagát elhanyagolja, vagyis önmagát nem tudja helyesen szeretni, attól mire számítsak én?

2016. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
47%

Nem az illető fogától függ,hogy el megyek-e randira vele. :)

Vannak ennél sokkal fontosabb dolgok is. De a lyukas fogat tényleg jobb lenne kezelni. :) A saját érdekedben.

2016. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
23%

Nekem is ilyen a fogam,és könnyű mondani hogy hozasd rendbe,de elől van, és például nekem csak egybe csinálnák meg az egészet,és 2 millió Ft az ára,plusz 2 hónapon keresztül csinálnák meg véglegesre kb...

Külön külön neki se áll egy fogorvos se,szóval vagy kifizetem azt,vagy szóba sem állnak velem...

Úgyhogy adjatok már létszi ennyi pénzt egybe,és akkor van miről beszélni..

25/F

2016. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
10%

Ja és olyan pici az a fogam ami picit fekete,hogy betömni fizikailag nem lehet... kihúzni lehetne max. és akkor ott egy lyuk...

25/F

2016. aug. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!