Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin baj, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin baj, ha egy 23éves fiatal lány "félénk"?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy férfival,aki 30éves,már régebb óta beszélgettünk neten, egy csomó szájrapuszit adott, meg a kezemre is, én is neki, kedves voltam vele,ő is velem, beszélgettünk is, simogattuk egymás haját, kézenfogva mentünk. Randi után mégis azzal jött,hogy kicsit szótlan voltam, meg meg voltam szeppenve,stb... Szerintem ez azért így ebben a formában nem igaz. A randijaim után nem ő az egyetlen,aki ezt mondja, de szerintem erősen eltúlozzák ezt. Nem értem,hogy a kedvességen,mosolygáson,érintésen,ölelésen túl mégis mit kéne tenni az első randin,mikor először találkozik két szinte ismeretlen ember... Talán úgy kéne viselkednem,mint egy útszéli,az eléggé bejönne... A félénk pasiknál is... Mert mit ne mondjak, ő nem mert megcsókolni pl,pedig megtehette volna, és nem olyan mint egy vagány pasas,mégis én vagyok félénknek mondva. Nem értem, a randin teljesen odáig volt értem, szinte csillogtak a szemei,azóta meg semmi :( Mondjuk elég fura egy alak
2016. aug. 27. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha megy a beszélgetés, reagálsz, nem kapod el a fejed ha a szemedbe néz és hasonlók, akkor nincs semmi gond. Ha komolyabban érdekled a pasit, nem fog panaszkodni, hogy félénk vagy. Ha csak olyan pasikkal randizol, akik már első találkozás után szexet akarnak, akkor fognak panaszkodni.
2016. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem voltam félénk,teljesen normálisan viselkedtem,magamat adtam. A szemébe néztem végig,figyeltem rá,stb... Úgyhogy ezt nagyon nem értem. Nem csak szexet akar,azt tudom, de ez nagyon bánt,hogy ilyet mondott, meg hogy most nem jelentkezik,és magamat hibáztatom,hogy mit ronthattam el? :(
2016. aug. 27. 17:08
 3/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, minek kellett erre felhivni a figyelmed. szerintem tapintatlansag. 30 felett is zavarban vagyok. ha valaki ezt megemliti, abban nem bizok meg, nem kell az ilyen kituntetett figyelem.
2016. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Nem csak szexet akar,azt tudom, de ez nagyon bánt,hogy ilyet mondott, meg hogy most nem jelentkezik,és magamat hibáztatom,hogy mit ronthattam el? :("

Ne légy ennyire naiv. Ha bármi komolyat akart volna, már rég jelentkezett volna.

2016. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetértek, tényleg nem értem, hogy miért furcsa az,ahogy én "viselkedtem" első randin,hiszen pont olyan voltam, mint bárki más... És épp ezért esik rosszul... Teljesen rendben van,hogy az ember valamennyire izgatott :/
2016. aug. 27. 17:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Lépj túl és keress normálisabb pasit.
2016. aug. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem arra értette, hogy félénk vagy, hogy esetleg keveset beszéltél, inkább csak őt hallgattad, magadról nem nagyon árultál semmit, vagy pedig kicsit görcsöltél, hogy tetsszél neki.
2016. aug. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túl csendes, szótlan voltál (mondjuk engem nem zavarna, főleg annyira, hogy szóvá is tegyem).
2016. aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De mondom,hogy nem voltam az :D
2016. aug. 27. 19:16
 10/10 Imre777 ***** válasza:
Miért lenne baj?
2016. aug. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!