Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová járnak csajozni a Mór...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová járnak csajozni a Mór környéki 30-as szingli pasik?

Figyelt kérdés

A mi korosztályunkból,ha valaki pár nélkül marad,szerintem elég nehezen tud magának új (korban hozzá illő) társat találni! :(

28/L


2010. ápr. 20. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
:D
2010. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gondolok székesfehérvárra, de móron is vannak pubok.
2010. ápr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos, tényleg ez a helyzet, 30 körül nehezen megy a párkeresés. Velem ugyanez a helyzet. Mi már nem vagyunk valók a diszkóba.

Az ember próbál jártában-keltében is nyitott szemmel járni, legyen szó egyszerűen csak arról, hogy pl. megyek az utcán, vagy utazom a buszon, de valahogy csak nem jön össze semmi.

Gyakran érzem, hogy kifut a talaj a lábam alól, vagy már ki is futott, azaz nagyon gyorsan megy az idő, de olykor az ember minden igyekezete ellenére tehetetlen. Kénytelen elfogadni a helyzetét.

Míg más úgy cserélgeti a barátnőket/barátokat, mint az alsóneműt, addig én örülök, ha egyszer összejön valami.

Gyors, futó kapcsolatot talán nem olyan nehéz összehozni, de így a 3X körül az ember valami komolyra vágyik. Nem utolsó szempont a család is. Itt már nem lehet 10 évig együtt járni, ha az ember pl. gyereket is akar. (Én, igen!!)De azért nem adom fel, és Ti se velem egykorúak!

A kérdezővel együtt én is kíváncsi lennék, hogy a 3X-esek vagy kicsivel azon alattiak milyen ismerkedési formákban gondolkodnak.

2010. ápr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A végéről lemaradt: 32/F voltam.
2010. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most maradtam egyedül egy 4 éves gyermekkel, és nyitott szemmel járok, valamint az interneten ismerkedem több kevesebb sikerrel. Sajnos mindenhol sok a komolytalan még 30-on túl is mindkét nemből. 27L
2010. ápr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Helloooo Földi! :D

Át tudom érezni a helyzeted, bár valamivel fiatalabb vagyok. Én pl nem Mór közelében találtam párt... Sőt! Párszáz km-re, az interneten.

A legnagyobb bajnak azt tartom, hogy Móron nincs semmi kulturált szórakozóhely. Akár egy színvonalas kávézó, akár egy olyan hely, ahol kultúrált módon lehet szórakozni. Próbáld ki a fehérvári szórakozóhelyek karaoke estjeit, ott tele van a hely harmincas baráti társaságokkal, és kicsit barátibb is a hangulat általában. Nincs nagy hajnározás, hőzöngés, szerintem barátnőkkel egy-egy ilyesmit kipróbálhatnál.

Egyebet sajnos nem tudok tanácsolni, viszont nagyon sok szerencsét, és kitartást kívánok! :)

21/L

2010. ápr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ajánlanám a netes társkeresőket. Persze lehet ott sem egyből fog összejönni, de sokkal nagyobb esélye van, mint máshol.
2010. ápr. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!