Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nőért való küzdés abból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőért való küzdés abból áll, ha többször elutasít, akkor tovább kell nála próbálkozni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 28. 11:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Ne küzdj a nőkért! Ha külsőre tetszel egy nőnek, akkor felesleges. Ha nem tetszel, akkor is felesleges.
2016. aug. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jo kérdés! Sokan igy értelmezik, pedig az csak nyaggatás.
2016. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
60%
Esetemben nem, nálam abból áll, hogy megtetszik ,elhívom randizni, igent mond, majd heteken(vagy akár hónapokon) keresztül "nem ér rá" én meg várok mint egy hülye. Ha elutasítana, én soha többet nem keresném, de hatalmas tiszteletben tartanám, hogy megmondta szemtől szembe, hogy nem akar tőlem semmit, de ilyennel még sosem találkoztam, a lányok akikbe belebotlok mindig kétségek között hagynak, húzzák az időt, vagy nem válaszolnak, szerintem ez az ami igazán gusztustalan.
2016. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

Én nem tudom mi az a "küzdés" és nem is akarom megtudni. Ha küzdögetni kell az már egyoldalú dolog és úgy néz ki távolról, hogy ugrál a bohóc, a "hercegnő" meg "nagy kegyesen" foglalkozik vele.


Én így nem érezném jól magam és emiatt nem is tartana semeddig sem. Egy kapcsolat lényege, hogy jól érezzék magukat mindketten, nem? És nem az hogy "győzd le a sárkányt kis királyfi és akkor esetleg megkaphatsz, de csak holnapig"

2016. aug. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
50%
Nem, inkább abból, hogy változtatsz olyan dolgokon, ami neki nem tetszik, vagy ami miatt nem jönne össze veled. Nem állítom, hogy kötelező ezt csinálni, de változtatás nélkül nem fogja meggondolni magát.
2016. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 aperitif ***** válasza:
89%

Jó kérdés.

Nőként mondom, nem. Volt olyan, hogy elutasítottam a férfit, mert nem volt semmi olyan közös pontunk, amire egy kapcsolatot lehetett volna alapozni, ebben az esetben minden további próbálkozást csak zaklatásként, kellemetlenségként éltem meg, és volt olyan is, amikor elmondtam, hogy van egy olyan tény, ami ellene megy a kapcsolatunknak, de őt magát, az embert nem utasítom el.

Az első hiába küzdött, a válaszom végleges nem volt. A másodikkal meg jelenleg is együtt vagyunk. Hogy az elutasítás mikor végleges, és mikor inkább csak húzódozás, azt meg csak tapasztalatból fogod megtanulni.

2016. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%

Ha elutasít, utána felesleges küzdeni. Szokták is mondani, ne fuss olyan szekér után,ami nem vesz fel...


Ha valami külső körülmény miatt nem tudtok együtt lenni, de megvannak az érzelmek, nos akkor érdemes küzdeni.


Pl én szerettem volna, ha egy férfi a múltból küzdött volna értem, és nem csak elfogadta volna a döntésem. De így legalább rájöttem, hogy hiába vártam rá x ideig, ha nem voltam fontos számára. Most már rájöttem, hogy a külső ok végülis mondvacsinált volt, és inkább az érzelmek hiányoztak az ő részéről.

2016. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Noren1989 ***** válasza:
64%
#7essel egyetértek. Bár férfiként én is mentem már át a felvázolt "zaklatóba"...
2016. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem idegesítene ha többszöri elutasítás ellenére is nyomul ugyanúgy.
2016. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
53%

# 7


"szerettem volna, ha egy férfi a múltból küzdött volna értem, és nem csak elfogadta volna a döntésem. De így legalább rájöttem, hogy hiába vártam rá x ideig, ha nem voltam fontos számára."


Nem várni kell tátott szájjal.

2016. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!