Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok-e olyan lánnyal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok-e olyan lánnyal, aki már többször "megvolt" a legjobb barátotoknak?

Figyelt kérdés

Néhány hete járok egy lánnyal és csak most derült ki, hogy a legjobb barátommal korábban már többször összejöttek. Legutóbb alig pár hónapja, a találkozásunk előtt. Mindig is feszélyezett volt mind a kettő, amikor közös programot szerveztünk, de csak most derült ki az igazi ok.


Csalódás, hogy csak most tudtam meg és kellemetlen, hogy a lány már a haverommal is volt. Egyszerűen furcsa érzés és számomra életidegen élethelyzet.


Meg tud maradni a barátság, ha a lány már mind a kettőnkkel volt kapcsolatban? Meg tud maradni a kapcsolat, ha csak most derült ki, hogy kivel volt együtt? - Mind a kettőre haragszom, még ha nem is feltétlen indokoltan.


Túlreagálom a dolgot?


2016. ápr. 1. 00:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha éretten tudjátok kezelni, akkor ez nem lehet probléma.
2016. ápr. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

és alapból nem fogalmaznék így, h "megvolt".

Szexeltek, ami 2 ember kölcsönös örömszerzése és nem a nő kitulajdonítása, legyőzése. itt kezdődik a dolog, ezt kellene megérteni és akkor át tudsz lépni afelett, h volt már a haveroddal is.

Ha összeilletek, és minden jó akkor nem mind1 kivel szexelt előtted?

2016. ápr. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mancsok mentek, köszi a választ.


Sajnos azt érzem, hogy a lány részéről érzelmek is társultak hozzá - sőt, még most is azt érzem, hogy nem közömbös a fiú iránt. Ez adja a frusztrált helyzetet, ha hárman együtt vagyunk.


A lányt szeretem, a barátság régi, mégsem idilli a kapcsolat most egyikükkel sem. Ha előbb tudtam volna a helyzetről, nem kezdtem volna a lánnyal - gyakorlatilag a haverom volt az első szexuális kapcsolata.

2016. ápr. 1. 07:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És miért mentek szét, vagy miért hagyták abba?
2016. ápr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

és miért kell nektek feltétlenül hármasban találkozni?

miért nem találkozol külön a haveroddal és külön a csajjal?

2016. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az exem egyik legjobb barátjával vagyok együtt. Az exemmel 2 évig jártunk, jópárszor "megvoltam neki" ahogy te fogalmazol... Jobb dolgunk is van, mint ezzel törődni, nincs gáz belőle, se akkor ha a barátom találkozik az exemmel, se akkor ha én az exemmel, se akkor ha mindhárman egy társaságban vagyunk. Mi tudtuk éretten kezelni a helyzetet, majd kiderül hogy ti is tudjátok-e.

21/L

2016. ápr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem probléma. Az előző barátomat konkrétan onnan ismerem, hogy rövid ideig kavartam az egyik csapattársával, megívott egy meccsükre, megismerkedtem a csapattársával a kispadon, pár hónapra rá már együtt voltunk. Szerintem felnőtt emberként fölösleges ilyenért ítélkezni, főleg, ha nem komoly dolog volt közöttük, hanem csak pár alkalmi szex, így senki nincs érzelmileg megsértve.

Legjobb barát témában mondjuk nem tudom, lehet a barátodnak is kellemetlen lenne, de te tudod, érez-e valamit a csaj iránt a barátod, vagy csak szex volt közöttük, szerintem ha érzelmileg nincs senki belefolyva, akkor az ilyenen túl lehet lendülni.

És a haragod tényleg nem indokolt.

2016. ápr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat és a hozzászólásokat - mancsok mentek.


Igazatok lehet, én pörögtem rá nagyona dologra.

2016. ápr. 1. 13:18
 9/10 anonim válasza:
Többször volt ilyen, hogy nár többen is megdugták.
2023. szept. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
* már
2023. szept. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!