Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek egy lannyal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek egy lannyal aki nem engedi hogy megpusziljam, kezet megfogjam? ( 2 randi probalkoztam)

Figyelt kérdés
neki ez tul gyors...nyomulok 2 randin.de bejovok neki

2016. aug. 28. 13:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sok a puszi? Akkor amikor találkoztok, akkor integettek egymásnak vagy mi?
2016. aug. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
talakozaskor van.puszi de kezet nem engedi. akartam neki adni puszit randi kozben de nem engedte .
2016. aug. 28. 13:13
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Mennyire tartalmasak a randik? Megnyílsz neki? Beszéltek az érzéseitekről? Sok nőnek szüksége van a másik mélyebb megismerésére ahhoz, hogy ennyire beengedje a személyes terébe.
2016. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
2 randi után ez nem olyan meglepő. Nekem is sok lenne ez 2 után, pedig nem vagyok csaj... Esetleg ha ő maga kezdeményezi, mert neki ez így jó, akkor jó. De én nem nyomulnék.
2016. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
kezet se foghatom meg? pedig mindenrol beszeltunk mar...
2016. aug. 28. 13:50
 6/15 anonim válasza:
Keresd, érdeklődj iránta, de ne nyomulj, lehet,hogy következő alkalommal már ő is benne lesz.hany évesek vagytok?
2016. aug. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem, ne fogd meg a kezét, nekem is sok lenne. Én legalábbis szeretem megismerni a pasit, mielőtt bármi is történik.
2016. aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%

Ba zmeg


Kérdező ne hagyd megvezetni magad. Ebben a kérdésben előttem minden válaszoló szűzies, visszafogott lányka volt.

24 éves, nőknél sikeres srác vagyok. Nem csak szoknyapecér, volt már 2,5 éves kapcsolatom is.


Az első randin (mondjuk 2-4 óra hossza egymás mellett ülve beszélgetés után) nálam alap a csók. SOSEM JÖTTEM ÖSSZE VAGY SZEXELTEM AZ ÉLETBEN OLYAN NŐVEL, AKIVEL AZ ÉLETBEN AZ ELSŐ RANDIN NE LETT VOLNA CSÓK.


Ha mindketten 15 évesek vagytok és szüzek, akkor talán azt mondom, hogy oké, de valószínűleg nem ez a helyzet. Nem illetek össze nagyon. Az ilyennel nem érdemes tovább próbálkoznod. Mikor akarsz vele szexelni? 1 év múlva? Ha nem és előbb, akkor hagyd abba vele az ismerkedést inkább

2016. aug. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
na vegre egy ertelmes ember! kezfogastol nem lesz gyerek :)
2016. aug. 30. 06:59
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem a gyereken van a lényeg... Hanem, hogy bizonyos embereknek már egy érintéshez is, (igen, egy kézfogáshoz is!) érzelmek kellenek.
2016. aug. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!