Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek egy lannyal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek egy lannyal aki nem engedi hogy megpusziljam, kezet megfogjam? ( 2 randi probalkoztam)

Figyelt kérdés
neki ez tul gyors...nyomulok 2 randin.de bejovok neki

2016. aug. 28. 13:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10:

Igen és ha valaki így gondolkodik, a másik meg nem, akkor azok nem illenek össze.


Mondom velem is volt már, hogy lány az első randin nem hagyta a csókot, pedig nem csak öt perc után rá akartam mászni, hanem sétáltunk, aztán beültünk valami kellemes helyre, kortyolgattunk egy-egy pohár bort. Közben fizikailag is egyre közelebb kerültünk, pl lassan átkaroltam, a végére már összeért egymás mellett ülve a combunk, stb.

Aztán egész este nem hagyta a csókot.


És ezt úgy mondom, hogy 10-ből 6-8 lány pedig szokott az első randin csókolózni. Ha meg valaki nem, akkor tudom hogy vele nem illek össze és ennyi. Semmi harag nincs bennem iránta, egyszerűen csak tudom hogy el kell váljanak az útjaink

2016. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért nem tudsz valakire várni egy kicsit... Annyival izgalmasabb úgy az egész, ha nem történik meg minden azonnal.
2016. aug. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem értem miért nem tudsz valakivel fizikai intimitást kialakítani hamar, ha tényleg tetszik neked az a valaki... Annyival jobban megmutatja azt hogy őszintén vonzódtok egymáshoz, ha az a vonzalom egyből átlép fizikai határokat is.


(Látod, én el tudom mondani ugyanazt amit te, csak a magam verziójában. Ezért nem érdemes ezen vitatkoznunk, mert az emberek nem egyformák. De te ezt nem értetted meg az előző válaszomból, ezért írtad ezt vissza, amit)

2016. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi a bajod.

Ha egyértelműen tudatja veled, hogy bejösz neki, csak ő lassabban szeret haladni, akkor ezek szerint jó irányba haladtok, csak lassan.


A sebességen változtatni nagyon úgyse tudsz, szóval egyszerűen döntsd el, hogy neked most megéri-e várni erre a lányra vagy sem. Ha igen, akkor türelmesen várd ki amíg kellően összemelegedtek, ha nem, akkor köszönj el tőle, és keress olyan lányt, akivel gyorsabban lehet haladni.

2016. okt. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14:

A lányok egyértelműen tudatják hogy bejössz nekik? :D


Mennyi olyan volt már, hogy a lány lábai közt éreztem már szinte a fejem mondjuk pár randi után, mert olyan jól éreztük magunkat. Aztán jött az üzenet, hogy "Bocsi, nem illünk össze", vagy valamilyen kamu kifogás ugyanezzel az üzenethordozással.


Rengeteg lány van, aki örül a randis italmeghívásnak, meg hogy pár órán keresztül magáról dumálhat valakinek, aki iránt ő annyira nem érdeklődik, de a másik őiránta nagyon is.

Ez már szinte ugyanaz mint a barátzóna, azzal a különbséggel, hogy ez nem hónapokig-évekig tart, csak kis szerencsével néhány randiig.


A lányok sokkal több ismerkedést szakítanak meg váratlanul, mint a férfiak.

2016. okt. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!