Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Foglalt férfi/nő kezdeményezés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalt férfi/nő kezdeményezésére hogyan reagáltok, reagálnátok?

Figyelt kérdés

Ha egy számotokra tetsző, bár foglalt személy kezd ki veletek, mit reagáltok?


Nem mentek bele, bármennyire is bejön, avagy belementek, hisz ha neki nem számít..az ő baja.


2016. aug. 29. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
finoman "lepattintom", nem vagyok r!banc:)
2016. aug. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Ha pasi akkor tökön rugnám, ha nő akkor fel pofoznám hogy takarogyon a sarokra.
2016. aug. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Alapvetően nem barmolok szét egy kapcsolatot, DE ha az az ember kezdene ki velem, aki olyan hatással van rám, mint még senki, kikérdezném, hogy mégis hogy jöttem én képbe. Nem lennék szerető, de ha engem választana, és a korábbi kapcsolatát lezárná, nem zavarnám el.
2016. aug. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
Senkinek a kezdeményezésére se reagálok sehogy.
2016. aug. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Mivel én is foglalt vagyok, tökéletes helyen próbálkozik.
2016. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Ha én nem vagyok foglalt, esélyes, hogy belemennék. Ő tudja, mi fér bele az értékrendjébe, kapcsolatába, milyen állapotban van az a kapcsolat, stb. Ha nem teszi meg velem, megteszi mással.
2016. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%
az igen, a krvóa felpontozva, a normális meg le. Gratulálok.
2016. aug. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
ezért nem kell magyar pasi.
2016. aug. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt részem ilyenben. Egyszerűen elutasítottamm a dolgot.


3 okom is volt erre:


1. házasságban élek (amiről egyébként tudott is)

2. ő is kapcsolatban élt akkor

3. nálam él a "házi nyúlra nem lövünk" elv, szóval munkatárssal soha nem kezdtem volna kapcsolatot


Ha nekem akkor nem lett volna senkim, akkor sem lett volna semmi közöm olyanhoz akinek van párja. Egyszerűen erre a szintre nem süllyedek le, van tartásom. Ennél többre becsülöm magam. Nekem nem kell "épp használt" pasi. Az én értékrendembe ez nem fér bele.


Emellett mégis milyen ember az akinek párja van, de másoknál bepróbálkozik? Szerintem nem tisztességes. Ennyi nekem bőven elég indok, hogy ne akarjak tőle semmit.

Egyébként egy szerintem helyes férfiról volt szó, aki eleinte aranyosnak, kedvesnek tűnt. De amennyire pozitív volt a benyomásom róla az elején, ugyanannyira kiábrándító volt az, amikor ilyen háttérrel kezdeményezett nálam, annak ellenére is, hogy tisztában volt azzal, hogy én is foglalt vagyok.


Aztán a visszautasítás után kimutatta a foga fehérjét is. Konkrétan elkezdett fúrni, hátráltatta a munkámat. Az volt a szerencsém, hogy a főnököm tudta, hogy rendesen dolgoztam mindig, ezért figyelni kezdte ezt az embert, és számára is kiderült, hogy az én káromra intézi a dolgokat. Ki is rúgta.

2016. aug. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Elhajtom a francba és nem túl kedvesen. Alapvetően nem vagyok egy bunkó liba, de számomra a legalja, ha úgy kezd ki velem egy férfi, hogy tudom odahaza várja a felesége meg tán 1-2 gyerek is. Milyen ember az ilyen? Nyilván jó neki egy biztos pont, az otthon, ahol mossák a szaros gatyákat, de azért jó lenne egy kis "friss" husit tömködni néha napján. Az ilyen ember a szememben egy életre leírta magát, utána mint "barát" sem érdekelne.
2016. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!