Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mibe szoktatok menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mibe szoktatok menni első randira, ha beülős randira lesz?

Figyelt kérdés
nem tudom mit vegyek fel :D 20l

2016. aug. 30. 14:04
 1/5 A kérdező kommentje:
lesz helyett mész :DDDD
2016. aug. 30. 14:05
 2/5 anonim ***** válasza:

Függ, az időjárástól is, de én speciel igyekszem kényelmesen s csinosan felöltözni. Ugye, ha kiöltözöm full csinibe, nem tudok teljesen a beszélgetésre koncentrálni, mert vmi tuti kényelmetlen lesz pl. A cipő szorítja a lábam.

Amúgy pl farmer, szép cipő, egy alakot kiemelő, enyhén kivágott felső tökéletes sok helyre, de nem mindegy,h milyen, a beülős hely sem... :)o

2016. aug. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon változó, de ha mondjuk most kéne randira mennem, akkor tekintve, hogy itt irtó meleg van, egy egyszerű virágmintás egyberuhát vennék fel, ékszer, babacipő, és kontyszerű hajat csinálnék, meg egy laza smink, h ne folyjon el. Ez kényelmes annyira, hogy képes legyek normálisan ülni, meg ha esetleg sétálgatunk, akkor is.


Ha nem szereted a ruhákat vagy a szoknyát, akkor egy rövidebb farmer mondjuk, háromnegyedes, vagy hosszú (ha nálatok hideg van), egy szebb fölső, ékszerek, ilyesmi.

2016. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kis ruha, szandál/cipő, ha hűvösebb van, akkor egy kabát vagy bőrdzseki.
2016. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
A helynek/programnak megfelelően öltözök. Biztos nem rittyentem ki magam senkinek, ha csak a parkba megyünk.
2016. aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!