Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, a magyar fociválogatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a magyar fociválogatott tagjai közül szerintetek ki jó pasi, és ki abszolút nem?

Figyelt kérdés
2016. aug. 30. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Várható válaszok!


Cuki = Dzsudzsák, Lovresics, Gezda


Ronda = Király, Böde, Fiala

2016. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Király ronda?Azt hittem sármosnak számít.Böde mondjuk elég nagydarab,meg kicsit "egyszerű" is de azt hittem ő azért még nem az a kifejezetten ronda kategória.
2016. aug. 30. 14:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Uhh, nagy részük bűn ronda.
2016. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szalai Ádám szerintem szexi. A többiek nem jönnek be.
2016. aug. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hű... Hát én közülük a Gerára mondanám, hogy jó.

A többi meg olyan átlagos,ha nagyon kell vkit mondani, akkor a Lovrencsics, Guzmics,Stieber meg a Kleinheisler aki nem.

2016. aug. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, a tulajdon nevek elè mièrt használsz nèvelőt? Szúrja a szemem,ha èlőben hallanám bántaná a fülem.

Nagyon helytelen nyelvtanilag.

2016. aug. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Király Gabi jó pasi. Testileg és fejre is megfelelne.

Mondjuk én eleve nem a hajas baba menő csávókat szeretem, hanem a férfiakat. :)

2016. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!