Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnák összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnák összejönni vele? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki eléggé teccik.Először azt hittem,hogy én is teccek neki,de aztán jött a barátnőm és mostmárcsak néha-néha szól hozzám.A barátnőm viszont mindíg odamegy hozzá és ott játsza az eszét ami eléggé idegesít.Mit tegyek,hogy összejöhessek azzal a sráccal? komoly válaszokat pls.
2010. ápr. 21. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk hívd el valahova? Ha régebben tetszettél neki, valszeg most is tetszel...
2010. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tudnák :D:D:D:D
2010. ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszy a válaszokat. Amúgy acsak ebben az évben ismertem meg közelebbről és pár hete szoktam vele hülyéskedni meg ilyenek,de egyszerűen ha oda megyek hozzá és dumálunk egyből megjelenik a barátnőm és elkezdi piszkálni amit ő ugye viszonoz és én meg hppon maradok.Attól félek,ha elhívom és beszélek neki arról,hogy teccik lehet ,hogy megijed és annál inkább nem törődik majd velem. :S
2010. ápr. 21. 14:03
 4/7 anonim ***** válasza:
TUDNÁK pár ötletet, de nem mondom, mert titok.
2010. ápr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hu kösz ezzel most sokat segítettél :P :)
2010. ápr. 22. 14:58
 6/7 anonim válasza:

Én Laár András versével válaszolnák,

írta Laár András verse


Hogyha birka lennák,

Ennák birkatápot,

Birkaólnak néznám

A büdös világot.

Csatakos hátsómet

Nem takarné gatya,

Fejembe kuksolne

Egy hülye birka agya.

Csipás kis szememmal

Ide-oda néznák,

Ványadt kis hangommel

Egyre csak bégetnák,

Azt bégetnám egyre:

BE-BE BE-BE BE-BE!

Értelme nem volna,

De legalább rímmelne.

2010. ápr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
xD oh köszi a válszt.nagyon kedves vagy,de most tényleg komoly válaszokat kérnék!!! PLS!!
2010. ápr. 23. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!