Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én egy 19éves lány vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 19éves lány vagyok akinek még nem nagyon volt kapcsolata és még nem is csókolózott ez miért történhetett meg?

Figyelt kérdés
Most már tennem kéne vlmit h legyen egy pasi mellettem és nem elszalasztani az alkalmat arra h boldog legyek!
2008. okt. 1. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Én 18 éves koromban csókolóztam először. Nem vagy lekésve semmiről, nem az a lényeg szerintem, hogy kinek hány kapcsolata lesz az életben, hanem hogy megtalálja-e azt a társat, aki szívből szereti. Nem vagy nyitott a fiúk felé? Zárkózott vagy és visszahúzódó? Ezek miatt nehezebben alakul ki egy kapcsolat, én is ilyen vagyok. De amint elkezdesz egy fiúval járni, fokozatosan fel fogsz oldódni. El szoktál járni szórakozni? Elégedett vagy önmagaddal? Szerintem ez nagyon fontos, hogy legyen önbizalmad, és akkor ez kifelé is áradni fog, és felfigyelnek rád a pasik.
2008. okt. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Dobj egy képet ide meg írj kicsit magadról és segítek eldönteni van e veled baj:

comp66@freemail.hu

2008. okt. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a társtalálósdi nem teljesen igaz. Szórakozd ki magad, csak felelősségteljesen és okosan, de szórakozd ki magad. Ki tudja, az utad során talán rátalálsz valakire akivel nem csak jó volt a szex de szereted is és el tudnád viselni egy életre.
2008. okt. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Komolyan dobj egy képet, meg írj magadról pár sort, mert így látatlanul baromi nehéz bármit is tanácsolni. Mi a hobbid, hol tanulsz, miket szeretsz csinálni, barátok, buli.

Nem kell félni, nem egy perverz vagyok aki itt akarja kiélni magát.

comp66@freemail.hu

2008. okt. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez valahogy velem is megtörtént;)nem vagy egyedül ezzel,úgy hogy volt egy pasi akit szerettem,amikor volt lehetőségem hogy csókolózzunk nem mertem vele,(égőnek tartottam hogy 17 voltam és nem tudtam csókolózni...)gondoltam előbb mással aztán vele..de nem jött össze mással se, mert rájöttem hogy nem tudnék máshoz nyúlni,ő közbe összejött mással és én képes voltam évekig várni hátha találkozunk újból és lesz újabb lehetőség!:( 3 év sok idő, elfelejtettem lassan,mert nem találkoztunk,így kihűlt az iránta érzett szerelmem,aztán találkoztam egy pasival akiben megláttam valamit:) valami újat,jót...megkedveltem.De vele is elkövettem ugyanezt a hibát.NEM mertem vele se,így ez elúszott.Így amikor először csókolóztam elmondhatom hogy 20 éves voltam -->hihi ez van :) ráadásul azzal a pasival akivel nem mertem 19 évesen(mert újból találkoztunk és gondoltam valamikor el kell kezdeni jól bevoltam rúgva ez mondjuk gáz, de végülis elcsattant egy nagyon szenvedélyes csókról van szó:-),szóval te is így vagy e nem tudom ,lehet nem érzetél senki iránt vonzalmat,de az jön magától majd,de jól teszed szerintem ha azzal csókolózol először akit szeretsz.....és az hogy mikor az mindegy!majd jön egy nagy szerelem ami mindent elsöpör,és nem bánod hogy sokáig vártál vele!

bocs leírtam az életem de jól esett;)

2008. okt. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
meg nem csak csók, minden másról is szó van, csak nagyon rácuppantam erre a témára :P de így utólag vissza nézve nagyon bánom hogy akkor egy ilyen kis hülyeségem miatt elszalasztottam életem szerelmét!:( szóval vele lett volna az igazi, de már mindegy így történt...:)
2008. okt. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!