Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, hogy azért kiakadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy azért kiakadt a srác, amiért megmutattam a barátnőmnek a beszélgetéseinket?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel mindent megosztok, és meséltem neki, hogy van ez a srác, akivel mostanában beszélgetünk, és eddig kétszer taliztunk. A barátnőm kíváncsi lett, hogy milyen a srác, én meg megmutattam neki a beszélgetéseinket. Persze nem olvasott el A-tól B-ig mindent, csak úgy bele-bele olvasgatott. Ezt említettem a srácnak is, ő meg teljesen kiakadt, hogy ez csak ránk tartozik, hogy mikről beszélgettünk, senkinek semmi köze hozzá. Azóta kissé mintha megváltozott volna, nem úgy viselkedik, mint eddig.

Ti mit gondoltok erről? Tényleg ekkora dolog, hogy megmutattam a barátnőmnek a beszélgetéseket?



2016. szept. 1. 21:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Igen.
2016. szept. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem jogosan akadt ki. Amit két ember egymással beszél, azt nem feltétlen osztaná meg egy harmadik személlyel is, hiszen ő veled beszélgetett...
2016. szept. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ, mennyire intim dolgokról beszélgettetek. Egy átlag beszélgetés esetén, én nem akadtam volna ki ezért.
2016. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nem normális, hogy ezen kiakad, a legtöbb csaj ezt csinálja max nem vallják be.
2016. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

Igen, jogos a kiakadása!

Milyen jogon mutatod meg egy 3. személynek azt, ami köztetek történik?


Fordítsuk meg a helyzetet: Te ki lennél-e akadva, ha ez a srác ugyanezt tette volna, amit most te, és közölte is volna veled.


Attól, hogy legjobb barátnők vagytok, attól még nem kell a bugyitokat is megosztani egymással!

2016. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
Hát ha mondjuk megbízok a lányban, ez 2 találka, meg sok beszélgetés után előfordulhat, akkor lehet elmondok neki olyan dolgokat, amiket másnak nem. Ha ilyet írt a srác, akkor joggal akadt ki, ha a cicákról beszélgettetek, akkor nem :) 23/F
2016. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, így az elején még elmegy a dolog, de elég hardcore lenne, ha a már kialakult kapcsolatod részleteit is kiteregetnéd a barátnődnek, gondolok pl. olyan kis szaftos információkra, mint a pasid farokmérete.:D Megértem, hogy ő ennél személyesebbnek érzi a kettőtök dolgát, nekem is az agyamra menne, ha lenne egy "harmadik fél" kettőnk mellett, aki mindig tud minden szavamról.
2016. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális, és valóban kettőtökre tartozik.

Tudod mit? Az ágyatokba is cipeld be a barátnőd, talán akkor kevésbé tiltakozik a barátod.

2016. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%

gerinctelen féreg viselkedés

a beszélgetésetek csak kettőtökre tartozik

ilyen embertől menekülnék

eszembe nem jutna másnak mutogatni párom üzeneteit

ismerkedés alatt meg pláne nem járatnám le se az illetőt, se mag

2016. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%
Jáj... te véletlenül nem a második barátnőm vagy 2012-ből? Mániákusan körbeértesítette a fél várost az akkori MSN beszélgetéseinkről a bolondgomba. Persze mindent a maga javára sarkítva, hogy ő legyen az áldozati bárány. Hajjá' meg, hogy szét kell kürtölnöd minden szart a vakvilágba. Szutyok!
2016. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!