Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért nem találok magamnak párt vagy velem van a probléma?

Figyelt kérdés

Nagyon ragaszkodom egy bizonyos férfi típushoz:

Sportos és izmos, aki engem is motivál, akivel tudok együtt edzeni és közbe megvannak a jó tulajdonságai (vicces, megértő, kedves, társaságkedvelő, gyerekcentrikus....)

Valamiért aki megfelelő, annak vagy barátja van vagy nem jövök be neki

19/L



2016. aug. 27. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
Gyerekes vagy azert nem talalsz.
2016. aug. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Próbálj kicsit kompromisszumképesebb lenni. Ne egy tökéletes ideált hajkurássz, érdemes akkor is ismerkedni, ha 1-2 általad idealizált paraméternek nem felel meg.
2016. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Valószínűleg kevés vagy ezeknek.
2016. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Várj! Aki nem izmos, de szeretne az lenni, ezért edzene veled, az is kiesik? Nem igazságos.
2016. aug. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A belső tulajdonságokkal amikre vágysz egy férfitól nincs baj.


A külsőkkel sem, DE mivel te magad mondod hogy nem találsz így párt, valószínűleg túl nagyok az igényeid igen. Csökkentsd az elvárásaidat, különben ezután sem fogsz párt találni.


Most komolyan, csak logikusan végiggondolva: Ha elvársz bizonyos dolgokat és közben nem találsz magadnak párt, akkor valószínűleg túl sokat vársz el. Logika.

2016. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Valamiért aki megfelelő, annak vagy barátja van vagy nem jövök be neki"


Talán nem melegeknél kéne bepróbálkozni...

2017. okt. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyerek vagy még ! Én 25 alatti nővel, pont ezért nem állok ám szóba, mert ragaszkodom egy bizonyos férfi típushoz, meg az egyebek szöveg megy. Illetve a pénzre utazás ! Nekem már nagyon elegem van ebből, ezért is emeltem a korhatárt.
2019. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!