Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudom, hogy semmi sem kötelező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy semmi sem kötelező, de meg "kell" csókolni a lányt az első randi végén?

Figyelt kérdés

Vagy a csókkal illik várni egy második találkozót?


Beszélgetés, séta, egy kevés bor, esetleg fagyi vagy vacsora... majd elválnak útjaink. Vagy hazakísérem a lányt, vagy ketten más irányba megyünk, de búcsúzáskor 1. randin kell a csók, vagy elég a sima puszi, és HA lesz második alkalom, akkor jöjjön a csók?


Hogy megy ez?


2016. szept. 3. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
ha ügyes vagy észreveszed a nézéséből, abból h mennyire közel van hozzád fizikailag, stb.. akár megis lehet dugni, ez nincs kőbe vésve h mi illik.. nekem volt h csókkal kezdtük, utána kezdtünk bármibe
2016. szept. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így megy. A randi célja, hogy megismed a másikat. Ahogy az első írja, nagyon fontos a metakommunikáció; érzed (elvileg), hogy a másik mennyire vonzódik hozzád. Ideális esetben már az első randi elején/közben is érződik, hogy kölcsönös a vonzalom. Akkor nem kell a végéig várni a csókkal.
2016. szept. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem helyzetfüggő, de azért általában lehet érezni, a reakciókból és a testbeszédből az ilyesmit.
2016. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És csók előtt mondasz neki valamit? Vagy csak közelebb hajolsz hozzá és kész?
2016. szept. 3. 17:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell mondani semmi különöset előtte, mivel ha belegondolsz akkor igazából nem nagyon tudsz mit mondani. Randiról van szó, szóval azt nem mondhatod neki, hogy szereted és megcsókolód.. Megkérdezni, hogy megcsókolhatod-e szintén felesleges.. és semmi más nem jut az eszembe, hogy mit lehetne mondani. Randi végén vagy csók után mikor elbúcsúztok annyit viszont mondj azért, hogy nagyon jól érezted magad vele, vagy valami ilyesmi. (Már ha így van.)
2016. szept. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Legkésőbb első randi végén meg kell csókolni. Ha első randin nincs csók, akkor már nem is lesz.
2016. szept. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kell. Aki emiatt nem hajlandó veled többet találkozni, azért nem igazán kár... Most gondolj bele ez hogy hangzik? "Nem találkozom veled többet, mert nem csókoltál meg az első randin" - ???


Tedd ahogy érzed. Nem kötelző, de ha nagyon úgy tűnik, hogy jó lenne, vágytok rá mindketten akkor ne tartson vissza semmi, de kötelezettségből se tedd meg. Az úgy nem jó.

2016. szept. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindenkinél más, de én pl biztos nem akarnék még csókot az első randin, de a másikon vagy a harmadikon se. Több idő kell szerintem, hogy a szerelem kialakuljon.


Bár ha előtte személyesen ismerték már egymást a partnerek, régóta, és sok időt is töltöttek együtt, akkor persze más a helyzet, akkor akár első randin is lehet.


De netes ismerkedésnél pl szerintem több időnek kell eltelnie.

2016. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy komolyabb gondolkodású, értékes nőnél semmi képp sem az első randin, várd meg a másodikat. De ebből kevés van, a legtöbb "csaj" simán smarol az első randin. Egy úriember nem kapja le az elsőn, de ha megprobalod, az sem baj, ha nem engedi és gyorsnak érzi még (és persze bejossz neki) akkor nővel van dolgod :)
2016. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!