Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan kezelnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan kezelnétek egy ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy átlagos külsejű srác, akinek pozitív a kisugárzása, igényes és igyekszik adni magára, személyisége rendben van. Ha leszólítana titeket, valami kreatív ürüggyel és elkérné a telefonszámotokat, hogy később randira hívhasson, akkor mit szólnátok hozzá?


Illetve egy olyan kérdésem lenne még, hogy ha ez a bizonyos srác külsőre nem az esetetek, attól még lehet megnyerő a megjelenése számotokra? Gondolok itt a testbeszédre, a szövegre, a leszólítás módjára, stb... kis apró dolgokra.


2016. szept. 3. 19:00
 1/7 Rőth Márta válasza:
Szia! Én 21 éves vagyok, nem tudom hány éves lehetsz, de ha nem vagy tolakodó és mondjuk tényleg úgy viselkedsz vele, hogy érezze a szimpátiát az oldaladról, akkor gyökérség lenne, ha mondjuk bunkó módon utasítana vissza. Még ha nem vagy az esete, akkor is kell, hogy legyen benne annyi intelligencia, hogy tök normálisan mondjon nemet. Nos amennyiben tényleg nem erőlteted rá magad és jópofa dumával szólítod le, amiből kicsi az esély a pofára esésre, szerintem nyugodtan próbálkozhatsz! :) Bár hozzá teszem, hogy ez személyiség függő és nem írtál a lányról semmit, így remélem nem írtam hülyeséget. További Szép Estét és Sok Sikert! :)
2016. szept. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Ha leszólítana titeket, valami kreatív ürüggyel"


Ha tényleg kreatív lenne és szimpatikus, valamint ha éppen nem lennék párkapcsolatban, akkor megadnám a számom vagy más elérhetőségem.


És igen, attól, hogy valaki elsőre nem jön be, bele tudok szeretni, ha megfog benne valami.

2016. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, akkor nem kell trükköznie, lehet úgy is egyenesen közeledni hogy azzal nem vagy bunkó.
2016. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3-as, a leírást is elolvashattad volna.


Ha egy srác odamegy egy lányhoz, akkor kétesélyes a dolog. Vagy bejön a lánynak vagy nem. A kérdésem lényege azon van, hogyha ez a bizonyos srác (akinek van egy jellegzetes stílusa, jó értelemben) elsőre nem jön be egy lánynak, akkor lehet-e esélye.

2016. szept. 3. 22:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha már szövegértelmezést pedzegetsz, marhára nem a címre írtam, pont hogy arra mit írtál, trükközésre. De ha tömören és lényegre törően válaszolva nem tudod megérteni, akkor hosszan rizsázva is kár beléd a szó.
2016. szept. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Milyen érdekes, hogy a #2-es válaszolónak sikerült megragadnia a kérdésből a lényeget, neked meg nem. #3-as, #5-ös, értettem hogy mit írtál, csak éppen nem a kérdésre válaszoltál, mert senki nem volt kíváncsi arra, hogy mi van abban az esetben, hogyha bejön neked az a srác, aki odamegy hozzád. Egyértelmű, hogy akkor nem kell trükközni, mert az ölébe hullik a siker, ellenkező esetben pedig valamit azért mégis csak fel kell mutatni. De látom hiába magyarázom, mert nem fogod megérteni, hogy miről van szó.
2016. szept. 4. 07:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Mosolyognék, zavarba jönnék, de lehet megadnám a számomat, viszont csak pár beszélgetés után derülne ki, hogy egyáltalán passzolunk-e, és még akkor se biztos, hogy randiznék vele, egyébként örülnék a dolognak. :)
2016. szept. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!