Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha randizok egy lánnyal, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randizok egy lánnyal, és nem ismerem még, kb. hanyadik randin mondjam meg neki hogy össze akarok vele jönni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Ám nem kell ezt mindig mondani, ha találkozgattok, megfogod a kezét, netán csókolóztok is akkor egyértelmű ti össze jöttetek!!:D
2010. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Megérzed, mikor "közelebbi" kapcsolatba kerültök egymással, úgymond "megismered közelebbről". A jelzésekből pedig egyértelműen lejön, hogy ő hogy viszonyul hozzád, ha közeledni próbálsz. Ha ő is viszonozza, akkor semmi gond, még beszélni sem kell róla, mert egyértelmű a vonzalom. :)) (egyetértve az előttem szólóval) Ha "elutasít", kerüli a dolgokat, szerintem nyugodtan kérdezz rá kedvesen. Lehet, hogy csak félénk, de az is, hogy ő nem igazán tudná viszonozni, ahogy te érzel iránta.
2010. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

randiztam egy sráccal, és mivel randi volt, elég egyértelmű szándékaink voltak. internetes ismeretség volt, nagyon jól sült el a dolog. második találkánkon a kezemet fogta, harmadikon csókolóztunk, egy hétre rá mondta, hogy szeret, kiírta iwiwre, h kapcsolatban - de sose kérdezte meg, összejönnék-e vele. nem volt rá szükség.


18/L

2010. ápr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előbb tán ismerd meg, aztán döntsd el, hogy össze akarsz-e jönni vele!

Amúgy meg kialakul úgyis magától, ahogy írták.

2010. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!