Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az egyik oldalon azt olvastam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik oldalon azt olvastam, hogy ha úgy fogadom az első randin a csajt, hogy meg fogom a kezét és arcára nyomok egy puszit akkor ez tuti befutó. Igaz vagy nem?

Figyelt kérdés
Mert ha én ezt meg csinálnám akkor haza megy a csaj vagy előbb pofán vág és utána megy haza.de ha nem akkor már ez rögtön ++++++ pont nála.Nem?
2010. ápr. 21. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez + pont lenne:)

Csak ne legyél túl rámenős!

18/l

2010. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vakrandi lesz akkor sztem is pozitív :)
2010. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

uhhh én elmennék.De biztos azért mert nem szeretem ha az emberek hozzámérnek csak úgy:D

És az első randi az csak úgy van nálam:D

Remélem nem sok ilyen gagyi ember van:)

21L

2010. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

na szerintem, igeeeeeen..

de nelegyél az a nagyon hős szerelmes az első randin csak add atudtára h nagyon bejön meg iylenek de nem kell elájulni a csajtól. én azt nem birom ha egy srác orba-szájba mondogatja h szeretlek xD

2010. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha arcrapuszival köszöntöd, és néha megérinted vagy megsimítod a kezét, vállát, az csak segíthet, de persze figyelj, hogy hogyan reagál rá, ha nem esik neki jól, azt úgyis látod rajta. Csak ne nyomulj nagyon mert azzal elüldözheted.
2010. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kössz :P
2010. ápr. 21. 21:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mindezt hogyan adod elő. Ha baráti puszit adsz, és mondjuk elbúcsúzáskor emellé a kezét is megfogod, de nem tolakodóan, akkor az pozitív.

Nekem rögtön találkozáskor kicsit sok lenne, ha megfogná valaki a kezem, ha már beszélgettünk kicsit, randi közben úgy már oké...

De tényleg attól fühgg, hogy neked alapból milyen a személyiséged és hogy adod elő magad, ha nem idegen tőleg ez a viselkedés, akkor a csaj se fogja úgy érezni...

2010. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!