Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A tabletta tájékoztatójára az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tabletta tájékoztatójára az van írva, hogy az első szem beszedése után azonnal hat. Máshol azt olvastam várjak egy hetet. Van aki egy hónapot mond. Mi az igazság? 18L

Figyelt kérdés

Cypromixet kezdtem el tegnap szedni. Úgy tudtam én is, hogy 1 hónapot kell várni. Számomra nem egyértelmű a tájékoztató:


"A m. ciklus első napján kezdje el a Cypromix szedését. A ciklus első napján kezdve a Cypromix szedését annak fog.gátló hatása azonnal érvényesül"


Amíg megvárjuk a "türelmi időszakot", elég ha megszakításos módszerrel védekezünk vagy óvszerrel inkább?


2009. aug. 7. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp az első hónapban óvszerrel védekezz. Nem mindkinél akkor hat mikor oda van írva. Ez csak egy általános dolog.
2009. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

rendben, köszi.

De ha valaki nem ennyire parázós, és már 3 nap után csak a tabit szedi, és teherbe esik?!

Leírhatnák egyértelműbben is a dolgokat. Nem játék!

2009. aug. 7. 11:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem feltétlen esel teherbe, lehet hogy nálad már hatott, de én nem kockáztatnék :S
2009. aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Annyi eszem azért van hogy ne hagyjam hogy belém élvezzen a barátom. De ha valakinek nincs, és bízik a tájékoztatóban...akkor ott becsúszhat egy baba.
2009. aug. 7. 12:06
 5/7 A kérdező kommentje:
A cataflam nem befolyásolja a fog.gátlót?
2009. aug. 7. 12:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Nemhiába írják rá a tájékoztatójára, erre még nem gondoltál? Olyan nincs, hogy valakinél így hat, valakinél úgy!Ha a mensid első napján kezded el, az azt jelenti, hogy már abban a hónapban meggátolja a peteérést (ami ugye kb.12-16.napján van a ciklusodnak!).
2009. aug. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nemhiába...sok mindent le lehet írni ami nem 100%ban fedi a valóságot.

De köszönöm a válaszod!

2009. aug. 9. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!