Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet igazán vicces egy fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet igazán vicces egy fiú?

Figyelt kérdés
Nem tom hogy hova kellett volna pontosan írni ezt a kérdést de igazából ide gondoltam...mert észrevetem h a lányok már annyira nem nézik a külsőt...hanem inkább azt h mennyire vicces egy gyerek...és hát én nem vagyok ebben a legjobb :S Szal várom a tanácsokat xD
2010. ápr. 22. 07:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne próbálj meg mást utánozni, hanem inkább magadtól jöjjön a dolog (biztosan nevettettél már meg emebrt az életedben). Erőltetni nem szabad, mert csak ciki eredméyne lesz.


Az meg, hogy "észrevetem h a lányok már annyira nem nézik a külsőt". Ha ha ha... na kösz, már engem is megnevettettél. :D 1:0 oda

2010. ápr. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valamit nagyon benéztél, ha te ezt vetted észre gringó...:D

Úgy lehet igazán vicces, ha igazán vicces! Ezt nem lehet elmagyarázni... Tudj humorizálni, meg tudd nevettetni spontán dolgokkal...:)

2010. ápr. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki szerintem vicces jó fej az meglehet hogy más csaj szerint egy unalmas, kibirhatatlan pasi

Szóval a titok olyan csajt kell találnod akinek te vagy a vicces, aranyos álompasi :)

2010. ápr. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) Akkor csak adom önmagam :)
2010. ápr. 22. 17:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak a végén esett le,hogy te fiú vagy XD

Hát én mindig nevetek,mindenkivel,mindenhol úgyhogy sokat tudok segíteni x )

Szerintem a lányok(legalábbis én)azért nem csak a humort nézzük,én pl. nekem az álompasi az aki,cuki,aranyos,jó fej,de mondjuk akivel sokat lehet nevetni.

De az tény,hogy önmagadat add,lehet,hogy nagyon vicces vagy,csak nem jól adod ki magadból,nekem nem rég volt egy olyan korszakom amikor lelkileg nem voltam a toppon és akkor nagyon szar poénokat mondtam és olyankor nagyon ciki volt.

De szerencsére már újból a legjobb vagyok :-)

Szerintem nézz olyan videókat,sorozatokat amik nagyon viccesek,de nem mű viccek hanem spontán viccek én is így lettem a legviccesebb.

A kedvenc sorozatom amiből a legtöbbet tanultam a Jóbarátok,de az Így jártam anyátokkal is nagyon vicces : )

SOK SZERENCSÉT!!

Ha akarod akkor segíthetek neked, itt az msn címem:

ch.sarah@live.com

2010. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hmm, erre nincs recept... de próbáld ki, ha "utánozod" értsd ugyanazt, hasonlóan csinálod, mondod mint ő, és rájátszol arra, amit mond, akkor a nőknél tudat alatt ez pozitív dolgot jelent.
2010. ápr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézz sok vígjátékot.Abból még tanulni is lehet.És mindig jó újból röhögni a poénokon mikor felemlegetjük őket.
2010. ápr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha május utolsó vasárnapjának 22:00 órájában az összes fellelhető vicckönyvet be teszed a párnád alá, akkor hétfő reggel máris humoros gyerekként mehetsz a suliba, és maga alá hugyozik az összes csaj tőled, ha megszólalsz! xDDD

Próbáld ki, nekem be vált!

Amúgy nem tudom, hogy lehetsz viccesz!? Talán ha viccet mesélsz!

2010. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :D Hát ez az utolsó besz@rás xD Am megpróbálok majd pár filmből is meríteni vmit...Még 1x Köszönöm
2010. ápr. 27. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!