Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kivel történtek igazán vicces...

Kivel történtek igazán vicces vagy kínos dolgok?

Figyelt kérdés
Várom a szitukat :) Aki nem nyilatkozna, csak "igen" a válasza, az kérem ne írjon ide
2010. okt. 16. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem történt.Énekeltem a TESCO-ban. XDD ez egyszerre volt vicces és kínos xDD

De ezek szerint nem vagyok egyedül. :P


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__1236740..

2010. okt. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha már TEsco, ez elég kínos... :S

Vevőszolis vagyok, és kezembe adták a papírt, hogy mit kell mondanom, és nem vettem észre, hogy be volt kapcsolva a mikrofon és a hülye munkatársam piszkált miközben beszéltem, és az egész így hangzott:

"türürürümm.... Megkérjük kedves vásárlóinkat, hogy akciót term... Zoli a qrva anyád! türürürümm..."

Egy pár vevő, aki épp arra járt visszafordult, rámnézett és a kollégámra és jót nevettek még kifelé menet is.! :D

2010. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az lol
2010. okt. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%
de már az ciki hogy a tescoban dologozól am
2010. okt. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
az meg még cikibb h ennyire idióta vagy és így gondolod-.-'
2010. okt. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

kÖSZÖMÖM utolsó!

Egyébként előző miért ciki Tescoban dolgozni????

2010. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%

nem cink szerintem teszkóban dolgozni


én megint csak azt tudom elmesélni amit már egyszer elmondtam ezen az oldalon szóval,söröztünk haverokkal és ültünk a motorunkon arra jött egy kislány az anyukájával úgy döntöttem hogy na, most leszállok a motorról és kinyújtózkodok,és eléjük ugrottam.

nem tudom eléggé hangsúlyozni hogy be voltam b***va.Mint már említettem leugrottam a motorról pont a kislány elé,aki elkezdet sírni,és azt üvölteni hogy "Gyilkos! ,Gyilkos!" akkor nem voltam olyan szellemi állapotban hogy felfogjam mi van, egyik még egy fokkal józanabb barátom beszélt a növel,én fel se fogtam mi történt. Másnap reggel felkelek aznapi ruhámban az ágyon,fájlalom a fejem, haverjaim bejönnek röhögve és elmondták mi történt este ami nálam kimaradt. Megfeledkeztem az acél tüskés bakancsomról.Reggel kellet letakarítanom róla egy 10 centis cicának a maradványait.


A kislányt egy új cicával kárpótoltam és egy kis készpénzt kárpótlásul :D

2010. okt. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

tesco :)

szegény cicus :( sneki nem állított le? ne igyál ennyit!!

2010. okt. 21. 20:59
 9/13 A kérdező kommentje:
*senki
2010. okt. 21. 21:00
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
deutálom az ilyen kemény motoros nímandokat. és részegen motoroztál haza??
2010. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!