Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nálam 4 évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nálam 4 évvel idősebb lánnyal hogyan kezdjek ismerkedni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, a lány pedig 22

Hogyan kezdjek nyitni felé? Attól félek lenézne,mert túl fiatal vagyok hozzá. Nagyon szeretnék megismerkedni vele.


2016. szept. 7. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el tesó, esélytelen.
2016. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én is 22 vagyok, de egészen biztos, hogy nem kezdenék egy 18 évessel. Fogalmazzunk úgy, hogy tőlem fiatalabb kizárt. Volt már benne részem (többször is) sajnos és ott megfogadtam, hogy többet nem. És sok lány van hasonló véleményen, tehát ha ő is egy közülük, akkor bizony legfőképp sehogy.
2016. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és egyébként miért nem? Csak a korkülönbség miatt vagy valami más?
2016. szept. 7. 22:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a pár év (4) nem tűnik soknak, de ha te lennél 20 ő meg 24 még lenne is esélyed (pl. kalandozásra), de komoly kapcsolatra nem valószínű (hasonlóan jártam). Az a baj, hogy ez a pár év szerintem 18 és 22 között soknak számít, hiába csak 4 év. Sokat változik az ember ebben a korban. Persze esélytelen nem vagy, a kutya is próbálkozásba döglött bele!:D Szóval, ha be akarod szűrni, csak határozottan: azaz nincs NEM kategória. Mert ,ha bizonytalan vagy és a szia-nál tovább nem sokáig jutsz vele akkor tényleg felesleges tervezni. Bízz magadban és elsülhet jól is a dolog ;) Nem hiszem, hogy komolyan fog venni, mert az ilyen csajokra még buknak a nála 4 évvel idősebbek is... és így tovább feljebb. Am meg csaj válogatja, nem minden nő futószalagról jött le, hogy ne lehess jó nála. Na, ennyi kifejtettem
2016. szept. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, tegnap rászántam magam és odamentem hozzá beszélni:D Meglepően kedves volt, sokáig nem jutottam vele,de úgy váltunk el, hogy még beszélünk. Nem akartam nagyon rámenős lenni, ezért ma mikor láttam csak köszöntem,de ő egyből elkezdett kérdezni hogy miújság meg hasonlók, szóval nagyon jól alakult, ma facebookon is bejelöltem. De egyenlőre szépen alakul:D
2016. szept. 9. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!