Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy megijedek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy megijedek, ha túl összemelegedtünk valakivel?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy először nagyon megtetszik valaki, akivel utána úgy intézem, hogy minden percben együtt legyünk és csak "véletlenül" összefussunk mindenhol :P. Amikor viszont úgy veszem észre, hogy ő is ugyanezt csinálja és közeledne jobban hozzám, akkor el kezdem kerülni.
2010. ápr. 22. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nincs rendben az önképed.
2010. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

miért, mi a baj vele?

és ezen hogyan lehet javítani?

2010. ápr. 22. 21:04
 3/13 anonim ***** válasza:
tudod ez olyan hogy amit sokszor elismételsz magadnak (akár ez lehet hazugság is)akkor az könnyen el is hiszed,este elalvás előtt mondogass magadnak magadban pozitív állításokat:pl:szeretem magam,jól érzem magam a testemben,meg vagyok magammal elégedve,örülk ennek az életnek amit élek... stbreggelente is esetleg a tükörbe készülődés közbe.egy próbát megér:)
2010. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem félsz a kötöttségtől. Nem csalódtál nagyot a legutolsó kapcsolatodban?
2010. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kapcsolatomban? nem.

Viszont volt egy pasi, akivel nagyon jól elvoltunk. A probléma csak az volt, hogy volt egy barátnője. Mindig nekem szidta a barátnőjét, velem beszélte meg a problémákat és azt mondta, hogy bárcsak én lennék az ő barátnője. Miután szakítottak, beindult a nyár, a bulik és egyebek. Ekkor lett egy csomó egy-éjszakás kalandja. Most pedig egy barátnője, akivel úgy néz ki, hogy komolyabban gondolkoznak. Én megelégedtem volna egy sima barátsággal is, ha több nem is lehetett volna, de amióta van az új lány, azóta teljesen el vagyok felejtve :( . Alig beszélünk havonta egyszer.

2010. ápr. 22. 21:16
 6/13 anonim ***** válasza:

Van mikor én is ilyen vagok. Rájöttem, hogy ez azért van, mert valami negítívnak vélt dolog van az életedben, amit még te sem dolgoztál fel vagy fogadtál el. Esetleg tudod, hogy van valami hibád amin változtatni kéne és akarsz is és amíg ez nem jön össze addig nem tudod elfogadni magadat 100%-ban és ebből az következik/úgy érzed, hogy a másik félnek sem tudod átadni magadat 100%-ban és ez frusztrál.


Persze lehet, hogy nem ez a baj, de azért jó kis eszmefuttatás volt nem? :D :P

2010. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ő a "hibás" ?
2010. ápr. 22. 21:17
 8/13 anonim ***** válasza:
mindig a férfiak a hibásak :S
2010. ápr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
vagy mi nők vesszük véresen komolyan a dolgokat :)
2010. ápr. 23. 18:33
 10/13 anonim válasza:
Biztos félelmetes párt választasz magadnak! Húzz a fejére Tescos tasit, talán nem fogsz majd megijedni!
2010. ápr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!