Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy megijedek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy megijedek, ha túl összemelegedtünk valakivel?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy először nagyon megtetszik valaki, akivel utána úgy intézem, hogy minden percben együtt legyünk és csak "véletlenül" összefussunk mindenhol :P. Amikor viszont úgy veszem észre, hogy ő is ugyanezt csinálja és közeledne jobban hozzám, akkor el kezdem kerülni.
2010. ápr. 22. 21:00
1 2
 11/13 anonim válasza:
Ismerős ez az érzés...én is voltam igy ezzel..ez azért van mert sztem te is ugy csináltad h eltervezgettél mindent h mivan ha találkouztok meg iesmi de amikor arra kerül a sor h nah összefutottok "véletlen" akk egy picit megijedsz és előjönnek a kérdőjelek h mivan akk h ha nem tetszem neki vagy nem tudunk miről beszélni ha unja majd magát velemés a töbi és a többi ien dolog...az a baj h nem vagy magabiztos és nincs elég önbizalmad...ne gondolj olyankor se a kinézetre se semmi másra...mert ha vki megismer akk ugyis a belsőd ragadja meg...nem pedi az ami mőögé el van relytve:)...
2010. ápr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Folyton azon ábrándozok, hogy milyen jó lenne egy pasi, akivel kölcsönösen szeretjük egymást. Aztán ha valaki jobban közeledik felém, sértve érzem a szabadságom, és zavar a kötöttség. Én félek megmutatni magam kívül-belül, kisebbségi komplexusaim vannak, ami már orvosi eset, meghát csalódtam is nemrég. Sztem nekem csak fura a váltás. Hosszú kapcsolat után pár hónap egyedüllét, és valahogy megijedek a gondolattól, hogy esetleg télleg megint összejöhetne valakivel. 20/L
2010. ápr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
szerintem azért, mert nem vagy érett a tartós kapcsolathoz. de ez nem bűn. még nem élted ki magad. meg szereted a skalpokat. ; D
2010. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!