Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kalandor férfiak! Mit gondolto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kalandor férfiak! Mit gondoltok, miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Olyan nők is válaszolhatnak, akiknek már volt dolguk olyan férfival, aki későn kezdte el kiélni magát, de elég határozottan ez volt a terve.

Tegyük fel, hogy találkozik valakivel, sokadjára pereg le ugyanaz a forgatókönyv. Csak meghódítani a nőt, és vége a történetnek. Mi értelme van még tartani a kapcsolatot ezzel a nővel számára, ha éppen más nők gyűjtögetése a célja?

Ítélkezés nélkül, alapvetően jó emberről van szó, és tiszták voltak a feltételek, de érthetetlen, miért nem zárja rövidre a csak virtuális kapcsolattartást.

Azt várja, hogy a nő magától tűnjön el?

Miért csinálják ezt a kalandor férfiak, ha semmi céljuk már a nővel? Csak a saját önbizalmuk legyezgetése, vagy a figyelem a másik embertől, ennyire kell nekik? Mi lehet a legjobb reakció a nő részéről? Őszinte válaszok sokat segítenének...


2016. szept. 15. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért van éetelme fenntartani a kapcsokatot vele, mert ha épp nincs kivel ...-ni akkor van mit a tarsolyából előhúzni a sikertelen időszakban.
2016. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt kifelejtettem, hogy a világ két másik csücskében élnek, tehát jó eséllyel nem találkoznak többé személyesen, vagy kicsi rá az esély. Emiatt különösen fura.
2016. szept. 15. 23:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg korrekt embernek tűnik, akkor lehet, hogy simán szeret embereket megismerni.
2016. szept. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok kalandor.De van egy kérdésem amivel megválaszolom.Te miért eszel minden nap mást?
2016. szept. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem találkozott még olyan nővel, akit érdemes lenne megtartania.
2016. szept. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt dolgom ilyen pasival. Ő jelölt meg ismeretlenül. Rajtam kívül rengeteg ismerőse volt, legtöbbjük nő/lány.

Egyszercsak meguntam a húzd meg ereszd meg játékát és letiltottam.

2016. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!