Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Milyen számotokra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen számotokra az ideális partner? Külső-belső is érdekel!

Figyelt kérdés

2016. szept. 17. 16:46
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
58%

Jó beszélgetőpartner, érdeklődő a dolgaim iránt. Megértő a hülye viselkedésemmel szemben, szerelmes (!). Intelligens, önálló.


Külsőleg: 155-185 centi magas, lehetőleg 68 kilo alatt legyen. Legyen valami megnyerő, lebilincselő mind a külsejében, mint a viselkedésében.

2016. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%

170 centi alatti, hullámos barna, vagy rókavörös haj. Arányos testalkat, de ne legyen duci. Mosolygós, szép arc.

Legyen normális, kedves, aranyos, viszont az ágyban legyen egy kis dög :) 23/F

2016. szept. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

:D

igények mindig vannak

2016. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Nőknek is vannak igényeik. Nálam ezek nem igények, hanem ez az "álomnő", szóval a full ideális partner. Nem tudom észrevetted-e, de semmi olyan dolgot nem írtam, amire a nők általában érzékenyek, és ez nem véletlen. Ezenkívül ha egy 185 centi, rövid egyenes hajú, szőke lányba szeretnék bele, akkor pont nem érdekelne, hogy külsőre nem őt mondtam ideálnak.
2016. szept. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És én ezekre vagyok kíváncsi, köszönöm az eddigi válaszokat, várok még! :)
2016. szept. 17. 17:15
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
észrevettem, de nyugodtan írhattál volna olyat is:)
2016. szept. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Külsőleg: Vékony vagy közepes testalkat, helyes arc (bár ez talán annyira nem fontos, ha az alakja nagyon jó) Szőke haj még előny. Túlságosan ribizlisen ne legyen kifestve, inkább természetesebb legyen az összhatás, öltözködésben meg többnyileg a mai divatot kövesse, persze nem drága ruhákról van itt szó, hanem a stílusról.

Belsőleg: Mosolygós, kedves, inkább az a fajta, aki aranyos, csendes, szégyenlős, szemérmes.

2016. szept. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kíváncsiságból? Miért jó újra és újra feltenni ilyen kérdéseket? :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=ide%E1lis+n%..

2016. szept. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%

Küllemileg: magasabb, mint 150 cm. Adjon a külsejére, legyen ápolt, szolid. Szép szemek, színe mindegy. Ne nagyon sminkeljen, max csak szolidan, alkalomszerűen, és akkor is inkább beige vagy más krémesebb árnyalatút használjon többnyire. Közepes hosszú haj, szín mindegy, bár ha túl extrém, akkor nem tetszik. Szép ápolt kéz, hosszú formás lábak, lábfejek, homokórához közelítő alkat, kerek feszes fenékkel, és kisebb vagy közepes feszes cicikkel.


Belső világ: legyen kedves, szerethető, aranyos, őszinte, megértő, jóravaló, gondoskodó, hűséges.

Belső hátrányok: elmebeteg, önző, gonoszkodó, gunyóskodó, lenéző, közönyös, hisztis, flegmatikus, akarnok, manipulatív, álszent, szűk látókörű, érdektelen, megbízhatatlan, hűtlen.

Ne legyen beképzelt, ne legyen ribi, ne legyen hazug, ne használjon ki. Ne legyen empátiakirályné, aki mindenki és mindenen érzeleg. Ne legyen buta, fanatikus semmiben, se vallás se szekta, se politika, mert rögtön kizáró ok. Legjobb ha nem is vallásos, bár ha hite van az nem zavar, de engem ne akarjon rá venni. Viszont legyen nyitott a távol-keleti tanok felé. Ne legyen erőszakos. Ne legyen sértődékeny.


Fontos, hogy a szellemi partnerem is legyen a nő. Elfogadjon engem, én is őt, mindent meg lehessen vele beszélni a legh.ülyébb vicceken át az élet értelmét firtató kérdésekig. Tudjon viselkedni, alkalmazkodni, jó, ha önzetlen természet, érzelmes, de nem érzelgős. Nem megy a tömeg után, hanem van saját gondolatvilága, saját ízlése és nem fél általa élni. Játékos, nyitott, beszédes, de nem fecsegő, értjük egymást egy nézésből is, nem kell mindent a szájába rágni és fordítva. Kerüli a sértődékenységet, a megoldások és szükség esetén kompromisszumok híve. Igazán gyermeki, romlatlan a lelkivilága, kíváncsi természet. Perverz és tabumentes (egészséges határokig mehetünk közös megegyezéssel) a szexben, kezdeményezni is tud (szexben is), nem várja el, hogy mindig körülötte forogjak, és csak én kezdeményezzek mindig mindenben. Ötletgazdag, idealista kicsit és van benne erő, hogy véghezvigye, amit megálmodik, de nem erőszakosan, hanem engem is beavatva, ha szükséges. Szeresse a modern dolgokat (lakberendezés stb), de tisztelje a hagyományokat is.

A legfontosabb, hogy ha vitázunk is, akkor se vágjon a fejemhez régebbi dolgokat és ne érzelemből vitázzon, hanem próbáljon meg érvelni és higgadt maradni. Fontos, hogy izzon közöttünk a levegő, vibrálás legyen. Ha elmegyünk egymás mellett, ne essen neki rosszul, ha megérintem, megsimogatom. Vevő legyen a humoromra. Tudjon jól sütni-főzni, házias legyen. Akarjon gyereket később, családot. Végül jó, ha 18-30 év közötti.

2016. szept. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%

Személyiségét tekintve:


INTx. Ha ez semmit nem mond, akkor kifejtem, illetve az INTP/INTJ személyiség nem is fedi le teljes egészében (mint ahogy nem is célja).

A legfontosabb, hogy nőies legyen. Ez alatt nem azt a kereszténység által erőltetett szerepet értem, hogy legyen védtelen-törékeny-szerencsétlen, ez nem nőiesség. Szeretem ha egy nőnek vannak elvei és határozott. Az elvek alatt nem azt értem, hogy van józan esze és nem csinál totális hülyeségeket - szeretik az emberek így definiálni a "hatalmas elveiket és erkölcseiket". Elvek alatt például filozófiai-politikai-vallási nézeteket értek. Például számomra kizáró ok, ha keresztény, muzulmán vagy zsidó. Utóbbi kettő teljesen, az előbbi pedig csak akkor, ha nincs meg benne az a tulajdonság, ami az emberek döntő többségéből - szinte kivétel nélkül - hiányzik: ez pedig a képesség, hogy bizonyítékok birtokában megváltoztassák a nézeteiket. A legtöbb ember el sem olvassa a neki nem tetsző dolgokat.


Visszatérve a nőiességhez: legyen gondoskodó, törődő, és akarjon gyerekeket. Igen, így, többesszámban: legalább hármat. Számomra az igazi nő anya, hiszen az anyaság a nőiesség kvintesszenciája.

Örülnék neki, ha sportolna, és komolyan venné, vagy meg lenne benne az erre való szándék. Muszáj önállónak lennie: ha a legtöbb nőhöz hasonlóan a párjának a pesztrálása a hobbija, akkor messzire elkerülném, illetve nem lenne túl hosszú életű a dolog. Bár igen specifikus és behatárolt érdeklődési köröm van, mindenképpen legalább kipróbálnám az ő hobbijait. Ha tetszik, akkor biztosan csatlakoznék.


Iszonyatosan vonzó lenne számomra, ha folyamatosan fejlődne, és kutatná, hogy hogyan válhat jobbá. Ha keresné a tudást, és örömmel tudná megosztani velem, amit talált. Ez nem csak, hogy tetszene, de előnyös is lenne, hiszen időt spórolnánk meg egymásnak azzal, hogy pl. azokat a dolgokat, amik csak részben / periférikusan érdekli valamelyikőnket, nem kell elolvasnunk, hanem a másikra bízhatjuk magunkat. Magyarul kiegészítenénk egymás tudását.


Sokakkal ellentétben kifejezetten előnyös és pozitív tulajdonságnak tartanám, ha enyhén aspergeres lenne (mint én). Erre sokkal inkább egyfajta "másságként" vagy "pluszként" tekintek, mint "betegségként". Nem IGAZÁN látom negatív oldalát, hiszen a legtöbb ember ténylegesen nem ér sokat, így nem sokat veszítek velük. Akit ez a kijelentés felháborít, az gyanítom magára ismert. Alapvetően képtelen vagyok kapcsolatot teremteni emberekkel, viszont akivel megéri SZÁMOMRA, azzal úgyis tudok. Így - ugyan csak értelmezésen keresztül - de az asperger főbb negatívumai eltűnnek, csak pozitív dolgok maradnak.



Ami a külsejét illeti:


Gyakorlatilag nem túlzottan jelentős. Ne érts félre, én leszek az utolsó ember, aki tagadni fogja neked a kinézet fontosságát, esetenként döntő jelentőségét, VISZONT amíg valaki egészséges és ápolt, addig általában szép is. Ami egészséges, az szép. Illetve, a nők többségében képes vagyok meglátni a szépet - ennél kevésbé nyálasabban nem tudom ezt megfogalmazni, de valahogy így van. :D

Másrészt célszerű is lejjebb vennem az igényeimet arra a szinte szépséget tekintve, hogy csak legyen elfogadható kinézetű. Legfőképpen azért, mert perdöntő jelentősége úgyis a világnézetének és vágyainak lesz, másrészt pedig azért, mert bár vannak preferenciáim - mint mindenkinek -, de elég valószínűtlen, hogy az én világnézetemmel találok egy nőt, aki ugyanígy gondolkodik ÉS még úgy is néz ki, hogy a legapróbb porcikája is maximálisan tetszik.


Pár alapvetés:

Egyértelműen plusz, ha szép az arca - értem ez alatt az arcvonásait. Ha a bőre, haja, körme, foga nem egészséges, az eléggé lelombozó és akár kizáró tényező, ha más dolgokban sem egyezünk - de a felsoroltakon könnyedén lehet változtatni. Ezek azért fontosak, mert elég jó képet ad a felsorolt dolgok állapota az illető genetikájáról, én pedig nem akarom, hogy a gyerekeim ne legyenek egészségesek - bármennyire is furcsán hangzik ez. Talán kontextusba helyezi ez azt is, hogy nem pár hetes, hónapos vagy éves kapcsolatot keresek, hanem csak és kizárólag azt az embert, akivel az egész életemet el tudom képzelni. Ekkor pedig ez releváns szempont. Számomra.

Plusz lenne az is, ha mondjuk nőiesen izmos lenne. Ez következik a sportból is (meg az egészségből is).

Hatalmas plusz, ha nagy mellei vannak. "Túl nagy" nem létezik. Nem csak, mert a mellek számomra a legizgatóbb testrészei egy nőnek, hanem mert nem véletlen, hogy a mellekhez vonzódnak a férfiak. Ez nem jelenti, hogy nem lennék kisebb, vagy akár kis mellű nővel, ha minden más passzol.

Testmagasságot illetően lényegében mindegy; mind a magas, mind az alacsony nőkben látok szépséget és mindkettő tetszik, csak az indokok mások. Szóval mindegy. Viszont a széles csípő mindenképpen előnyös és vonzó is. :)


A haj/szemszín már tényleg teljességgel irreleváns kategória, viszont valamiféle megmagyarázhatatlan vonzalmat érzek a fekete hajú, nagyon fehér bőrű és kék szemű nők iránt. Csak egy preferencia.


Ráadásul keresztnevek is vannak, amik különösen tetszenek, esetenként "túlzottan"... :D


20/F

2016. szept. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!