Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Milyen számotokra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen számotokra az ideális partner? Külső-belső is érdekel!

Figyelt kérdés

2016. szept. 17. 16:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Karakán, nyitott az újra, érdeklődő, okos, poénos:

[link]

2016. szept. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Akkor kezdjük a belsővel: Nyitott legyen, a legjobb barát is egyben, legyen véleménye, elviselje a sok hülyeségemet, benne legyen ő is a hülyeségbe, bújós, de ha kell komoly legyen. A lényeg hogy meglegyen a kémia, és a kommunikáció.


Külső: Manapság már nem lehet a lányokra azt mondani hogy csúnya, ronda, vagy gyönyörű. Szerintem monstmár csak átlagos, szép lányok vannak. DE akadhat kivétel, 100-ból 1. A lényeg hogy adjon magára, ápolt, igényes, szeressen sportolni (tehát ne legyen 120kg, ha ahhoz egy 160 cm-s magasság társul), de azért lehessen rajta mit fogni! Nekem nincs különösebb kritérium, fogjon meg benne-rajta valami. 28f

2016. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kinézzen valahogy, ne legyen teljesen ostoba (vagy legalább ne "reklámozza", ha már egyszer az), jól és odaadóan szopjon és ne hisztizzen. Ha jól főzz, az extra.


Fogalmazzunk úgy, hogy az évek során a nőkkel való tapasztalataim lecsiszolták a velük szembeni elvárásaimat..

2016. szept. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13. Nekem szerencsére még nem tudott egyetlen nő se olyat főzni, amit ne ettem volna meg ...XD
2016. szept. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!